אחד הדברים הנפוצים ביותר בעבודה תעשייתית הוא: מבער גז. מדובר על דבר חשוב ודומיננטי מאוד עבור לא מעט סוגים של עבודות תעשייתיות שונות. מטרתו של המבער היא ליצור את הבערה הנדרשת לצורך צורך עבודה כזה או אחר. ככל שהמעבר יהיה איכותי יותר, כך הוא יבצע את הפעולה בצורה הקלה, הנוחה והפרקטית ביותר ויאפשר לכל מקום עבודה הדורש אותו לבצע את העבודה הרלוונטית לו בצורה הטובה ביותר.

מהו מבער גז תעשייתי

בעוד שמבערי הגז המוכרים יותר הינם מבערי הגז המשמשים לצרכי הסקה, הרי שישנם מבערי גז אשר משמשים לצרכים תעשייתיים רבים. מבער הגז הוא הכלי האחראי על ערבוב האוויר עם הגז, המאפשר את הבעירה הרצויה לצרכים תעשייתיים. כדאי מאוד לדעת שאופן הערבוב בין האוויר לגז על ידי המבער יקבע את עוצמת הבעירה, את כיוון הבעירה ועוד. לכן, כאשר צריך סוג בעירה מדויק עבור צרכי עבודה תעשייתיים, חשוב מאוד שלא להתפשר על מבער גז ולבחור אותו בצורה האידאלית. ההיצע בתחום מבערי גז תעשייתיים הינו גדול ומשמעותי ולכן, יש צורך לבחון את סוגי המבערים המוצעים כיום עבור צרכים תעשייתיים ורק לאחר מכן לבחור מהם את המבער הנכון, בהתאם לפרמטרים שונים שיש לתת עליהם את הדעת.

עובד בתעשייה ומחפש פתרון להבערת גז? בדוק באנרגטיקה

מבערי גז תעשייתיים

סוגי מבערי גז תעשייתיים

קיימים כיום סוגים שונים של מבערים תעשייתיים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של מבערי גז הלא הם: מבערים חד דלקיים, מעברים דו דלקיים ומבערי מזוט. מבערים דו דלקיים הינם מבערים המתבססים על שני סוגי דלקים. מכיוון שמדובר על שני סוגי דלקים, הרי שהמבער יכול לבצע את פעולתו גם כאשר אין אספקת גז ישירה אל המבער. המבער החד דלקי הינו מבער דומה למבער הדו דלקי אלא שפעולתו מתבססת על סוג דלק אחד ולא על שני סוגי דלק שאחד דומיננטי יותר ואחד דומיננטי פחות, כמו במבער הדו דלקי. חשוב מאוד לבחור את סוג המבער בהתאם לצורך. אם אינכם יודעים איזה מבער ישמש למען ייעודו בצורה הטובה ביותר, הלא שחשוב מאוד להיעזר באנשי המקצוע המכירים את תחום המבערים התעשייתיים על בוריו. אנשי מקצוע מעין אלו יוכלו לסייע לכל אחד לבחור את המבער התעשייתי התואם ביותר לצרכיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *