מכירה מלגזות

מלגזות בנויות מעצם טבען לנשיאת משאות כבדים. יחד עם זאת, מכירה מלגזות זה עולם שלם שמצריך הגדרת צרכים והתאמה יעילה, לכל משימה. איך נכון לבחור אותן, לפי משקל או לפי סוג המנוע, ואולי על פי הגדרות אחרות? אלה הכללים הבסיסיים והטובים, שיעזרו לכם בכך. 

עד כמה חזקה אתם צריכים את המלגזה

שני הסוגים העיקריים הם דיזל וחשמל. לעומת מלגזות חשמליות, מלגזות דיזל נחשבות להרבה יותר חזקות. כשאתם מחפשים מכירה מלגזות, הביאו בחשבון שדגמי הדיזל מתחילים בכלים במשקל של כטון וחצי אך יכולים להגיע גם למשקל של 16 טון. ככל שהמלגזה כבדה יותר, כך היא יותר חזקה ומתאימה גם לתנאי חוץ אגרסיביים אך היא צריכה מרחב לצורך ניידות. 

למחסן או מחוצה לו 

מלבד משקל המלגזה, אתם צריכים להביא בחשבון את תנאי העבודה הצפויים. ניתן למצוא מכירה מלגזות חשמליות או דיזל, כאשר הכלל הוא כזה. לעבודה בתנאי פנים, למשל במחסן סגור, יש צורך בכלי חשמלי. מלגזות דיזל מתאימות לתנאי חוץ, מפני שהמנוע הוא מנוע בעירה פנימי. הגזים שפולט המנוע צריכים להיפלט לאוויר הפתוח, ולא במקומות סגורים (אפילו אם הם מאווררים יחסית בצורה טובה). 

הפתרון למחסנים ולוגיסטיקה זריזה 

עבור תנאי פנים, לתוך מחסנים ולצרכי לוגיסטיקה באתרי הפצה, שילוח, לזריזות מיטבית, מלגזות חשמליות עושות עבודה טובה. הן נועדו למקומות סגורים, אם כי חלקן מתאימות גם לסביבה חיצונית בשעת הצורך. הן עוזרות לשינוע בין מעברים צרים, בין מדפים ותאים. מלגזות חשמליות יש להשיג החל מטון וחצי ועד ל-5 טון. 

בעזרת מלגזות לסוגיהן השונים ניתן להטעין משאיות, לפרוק משאיות, לארגן סחורה וחומרי גלם במפעלי ייצור ועוד ועוד. מגוון רחב של סוגי מלגזות לכל מטרה, בעידן בי. פתרונות שינוע, ציוד מכני הנדסי למחסנים ולוגיסטיקה בדיוק לצרכים המדויקים שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *