דבק אפוקסי

דבק אפוקסי מגיע במספר אפשרויות שימוש. אופציה אחת היא 2 שפורפרות ומקל שהרעיון המרכזי הוא לערבב את 2 השפורפרות יחד בכמות זהה, המריחה היא אחידה מדובר על דבק עמיד מאד וחזק צבעו שקוף . מיועד לכלים שונים כמו קרמיקה, מתכת, פלסטיק, גומי, אבן למתכת ועוד.

אפשרות נוספת והיא דבק בצורת מזרק 2 החומרים מגיעים יחד בתוך המזרק ולחיצה אחת מספקת את התוצאה הזהה כמו בשפורפרת. היתרון של הדבק הזה הוא שאינו מתקלקל כמעט בכלל משום שכל עוד אין חיבור בין שני החומרים הפעילים בדבק, אז לא קורה שום דבר והוא נשמר לאורך זמן.

למה משמש הדבק האפוקסי?

השימושים בדבק אפוקסי הם רבים ויכולים להיות מגוונים. ניתן להשתמש בו להדבקה של דברים רבים בין אם קטנים , גדולים חומרים שונים וכן הלאה. מה שחשוב בעיקר לשים לב לצורת השימוש בדבק זה, מכיוון שמדובר בשני חומרים פעילים חשוב להוציא את החומרים בצורה אחידה וזהה כדי שהאפקט של הדבק האפוקסי יהיה מירבי ויעשה את עבודת ההדבקה כמו שצריך, ולכן צריך להיות מדויקים בכמות הדבק שמוציאים. גם כלים קטנים כמו קרמיקה יכולים להיות מודבקים עם דבק אפוקסי.wood-glue-596161_960_720

דבק אפוקסי – גם לשימוש ביתי וגם לתעשייה

מוצרים וכלי עבודה רבים בתעשייה אינם יתאימו לשימוש ביתי , לא כאשר מדובר בדבק אפוקסי. הדבק יכול לשמש גם להדבקת דברים גדולים וגם לשימוש ביתי, בזכות צבעו השקוף גם רמת הגימור שלו היא טובה ולא רואים שום זכר להדבקה. בהחלט מדובר במוצר איכותי ואפילו בסיסי שכדאי שיהיה בכל בית ובוודאי בכל מפעל תעשיה כזה או אחר. החוזק שלו מאפשר שימוש חוזר של המוצר ובכך לא צריך לרכוש מוצר חדש, כך שאם רגל השולחן קצת נשברה, או הקרמיקה בחדר הרחצה נסדקה , דבק אפוקסי בהחלט יעשה את העבודה ויחסוך לכם הרבה כסף. דבק אפוקסי הוא גמיש ומהווה יתרון נוסף לשימוש יעיל ואפקטיבי .

בתעשייה כבר הבינו כי מדובר בדבק איכותי , ואמין והשימוש הנעשה בו הוא על בסיס קבוע.

יש לציין כי הדבק האפוקסי יש לו מגוון רחב ובזכות המגוון הרחב איכות המוצר היא גבוהה והתוצאה היא חזקה ואיכותית. חשוב להקפיד ולבחור את הסוג הנכון של דבק האפוקסי לחומר שרוצים להדביק כך תהיה תוצאה הרבה יותר אפקטיבית ויעילה למוצר.

לאפוקסי תכונות רבות כמו: גמישות, חוזק, בידוד, הולכה ועוד לכן הוא מתאים לשימושים רבים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *