נעלי עבודה

נעלי עבודה צעד ראשון לבטיחות בעבודה

נעלי עבודה

מעסיקים ועובדים מסכימים כאחד, כי בטיחות בעבודה ושמירה על בריאותם וחייהם של עובדים החשופים לסכנה כלשהיא, היא ערך  עליון ואין להתפשר עליו. ביגוד בטיחותי בכלל, המותאם לאופי העבודה והסיכונים שלה, עם דגש על נעלי עבודה מתאימות ואיכותיות בפרט, הוא הצעד הראשון למימוש ערך הבטיחות בעבודה.

עם זאת, כל מעסיק, או מנהל, מתלבט ושואל את עצמו, מהי האיכות הנכונה כשמדובר על נעלי עבודה. בעסקים המעסיקים עשרות, מאות ויותר עובדים זו גם הוצאה כספית משמעותית, שכמו כל סעיף תקציבי בעסק יש עניין לייעל ולהוזיל. עלות נמוכה יחסית על רכישת נעליים לא תהיה בהכרח עסקה טובה אם מדובר רק ברווח שהגיע ממחיר זול על מוצר לא איכותי. רכישה חוזרת בתדירות גבוה של נעליים לאחר זמן קצר כתוצאה מבלאי מהיר, לא תפצה על המחיר הזול ששילמנו על נעליים לא איכותיות, ואפילו עלולה לגרום נזק כספי גדול אם נדרש, חלילה, לפצות עובד שנפגע כתוצאה משימוש מנעליים זולות ולא איכותיות.

קניינים ומנהלים יכולים לראות היום, בזכות תצוגה איכותית והדגמה של נעלי עבודה מסוגים שונים, אלו נעליים תעשנה את העבודה בצורה מושלמת עבור כל סוג של משימה. התאמת נעליים למכונאים, חשמלאים, אנשי שירות, או אפילו פקידים ואחיות, היא כזו שיש לה משמעות רבה והיא יכולה לעשות את ההבדל בין חוסר נוחות של העובד,  לבין איכות ונוחות אמיתיים בכל רגע של נעילת הנעל. אפשרויות אטימה שונות כנגד נוזלים, רמות בטיחות וחוזק שונות, שילוב בין איכות, נוחות ואפילו מראה ייצוגי, אפשר בהחלט למצוא את הנעליים הטובות ביותר עבור כל סוג של עובד בכל סוג של ארגון.

סקר ענייני ובדיקת שוק נעלי עבודה היא תנאי הכרחי לרכישה נכונה וכלכלית של פריט חשוב זה.

מדובר בשוק גדול מאוד של נעלי עבודה שבו פועלים יצרניות ומשווקים, וכולם מעוניינים להגיע ליותר לקוחות. מאחר והצורך בנעליים מתאימות רלוונטי לגופים רבים ושונים, בדיקה עניינית ומקצועית של האפשרויות השונות מבין הספקים המתאימים תגלה מי מהספקים יכול להציע נעל איכותית השווה את העלות שלה גם ברכישה של כמות גדולה ולדעת שהתועלת מכל נעל נמשכת לאורך זמן רב.

גם את הנעל האיכותית ביותר יש להחליף מידי פעם, ולכן, חשוב להכיר את הדגמים החדשים.

המדע והטכנולוגיה לא פוסחים על שום תחום, וניתן למצוא היום סוגים מרשימים ואיכותיים יותר של נעלי עבודה עבור כל תפקיד וארגון. בידוד טוב יותר, אטימה ברמה גבוהה, חומרים מתקדמים המאפשרים, גמישות, אוורור, משקל קל יותר, עמידות בחום ועוד אפשרויות המשדרגות לא רק את עמידות וחוזק הנעל אלא גם את הנוחות שלה לאורך יותר שעות ביום מציגות אפשרויות נוספות לפתרון הבעיה.

שימוש בחומרים מתקדמים וייצור בטכניקות חדישות מאפשרים לכל משתמש להרגיש כיצד הנעל יושבת בצורה מושלמת על רגלו ומאפשרת לו להתרכז במשימה שעליו לבצע. כך מציגה נעל חכמה יותר את היתרונות שלה לאורך כל התקופה שבה נועל אותה עובד בכל תפקיד וארגון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *