עבודות על כל מבנה צריך לעשות כל הזמן בכדי שלא יגרם נזק גדול יותר. את העבודות צריך לארגן כדי לבצע אחזקה בצורה הטובה ביותר. כל מבנה צריך לפחות פעם בשנה אחזקה, אך ישנם עבודות שדורשות אחזקה בצורה תדירה יותר, ויש אחזקות שצריך לעשות במפתיעה.

במאמר זה נדבר על עבודות גובה בסנפלינג, עבודות שנעשות בגובה ודורשות אנשים מוסמכים שיבצעו אותם בעזרת סנפלינג, ואילו עבודות אפשר להזמין אליכם.

עבודות גובה בסנפלינג

תיקון והחלפת מרזבים

תפקידם של המרזבים הוא לנקז את המים שמצטברים בגג מהסיבה שלא ייווצר לחץ על גגות שטוחים, ותהיה קריסה בגלל המשקל שמצטבר, או נזילות. החלפת המרזבים דורש עבודה בגובה וציוד סנפלינג מיוחד. קורה שהצינורות הפנימיים נתקעים מבפנים בגלל עלים, או בגלל לכלום שמצטבר בפנים, ולכן על מנת שיעברו המים בקלות, חשוב לנקות את המרזבים, ולא לחכות לרגעים האחרונים בהם נוצר לחץ על הגגות, ויש שיטפונות, או מצב שהגג מתרסק.

ניקיון חלונות

ניקיון חלונות מצידן החיצוני לא תמיד אפשרי מבפנים, לדוגמה חלונות שלא זזים וואי אפשר לנקות מבפנים. לכן, יש שיטות לניקוי החלונות, והשיטה היא באמצעות ציוד סנפלינג. החלונות מתלכלכים כל השנה, ועל מנת להביא רושם חיובי על כלל האורחים שמגיעים אליכם הביתה, ובכלל שיהיה לכם כיף ונעים להסתכל החוצה, הזמינו שירותי ניקיון חלונות בגובה.

הרחקת יונים

יונים נהיו תופעה מאוד מסוכנת במאה האחרונה. התרבות היונים ביישובים העירוניים הביאה למחלות רבות ומגפות שעוברות בין בני האדם. בנוסף, הלשלשת שלהן מזיקה לחלונות, לרכבים, למרצפות ועוד המון דברים. כדי להרחיק את היונים, ישנם המון שיטות כגון דוקרנים, רשתות, דחלילי עורב, קולות מצוקה ממכשירים מיוחדים ועוד. את כלל הדברים הללו מתקינים אנשי מקצוע מיוחדים שמתעסקים בהרחקת יונים בפרצים של המבנה, או בחלונות ובכל מקום אחר בהן נמצאים היונים.

מדוע דווקא להזמין איש מקצוע?

כל אדם שמשתמש בציוד סנפלינג הוא בעל תעודה ורישיון לכך. על מנת למנוע מיקרים לא נעימים, וודאו כי לבעל המקצוע יש רישיון והסמכה מתאימה לעבודות בגובה. בנוסף, הרחקת יונים דורשת רישיון מדביר, מהסיבה שיונים הן גם תוקפניות, וגם לא פשוט להרחיקן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *