כלי עבודה שחובה בבית

כלי עבודה שחובה בכל בית

כלי עבודה זה ציוד של אנשי מקצוע שמגישים שירותי הרכבה, בניה, שיפוץ, חשמל וכן הלאה. אבל כלי העבודה הם לגמרי לא נחלתם הבלעדית. אמנם הם יהיו מצוידים בארגזים גדולים יותר שיכילו כלים מקצועיים ומגוונים. אבל כל אחד מאתנו חייב שיהיו לו בבית ארגז כלים (לדוגמא https://www.talmir.co.il/index.php?page=subcategory&id=122) ארגז המכיל כלי עבודה מינימליים שיוכלו לשמש אותו למטרות שונות. כי לא לעולם אפשר לקרוא עבור כל מסמר או בורג לבעל מלאכה. אז בואו לקרוא אילו כלים נחוצים לכם בבית.

הכלים שאתם צריכים שיהיו לכם בבית

פטיש, מסמרים – אי אפשר להתחיל בלי פטיש ומסמרים במספר גדלים. נניח שהתרופף בורג ברהיט, או שאתם רוצים לתלות תמונה על הקיר. פטיש ומסמר הם כלים שכל אחד מאתנו יכול להחזיק בידיו ואין צורך לרכוש יכולות מקצועיות כדי כלי עבודה לביתלבצע את המשימה המינימלית הזו.

ברגים בשלל גדלים – בורג הוא פריט קטן שחשיבותו רבה. כי אם לא נשים לב שחסר בורג ברהיט או במוצר מסוים אחר הוא עלול להפסיק לשמש אותנו עד מהרה. ברגים מומלץ להחזיק בארגונית מיוחדת שנועדה לאפשר לכם למיין את הברגים לפי גדלם, ולשלוף בכל פעם שנוצר צורך את הבורג הנכון והמתאים לכם.

מפתח שוודי – איך תוציאו לילד את גלגלי העזר מהאופניים? כיצד תחברו את הברז החדש למקומו ותקבעו אותו היטב? עבור משימות אלו יש צורך להתאבזר עם מפתח שוודי שאפשר לרכוש באתר טלמיר. מדובר על מוצר שנועד לסובב אומים ולהבריג חלקים היטב למקומם. כמו כן ניתן לפתוח אותם בעזרת מפתח זה.

מברגים – מברג הוא כלי שימושי שאין כמותו. בעזרתו ניתן לחזק בורג שהתרופף, לפתוח בורג שיש להסיר אותו. להבריג בורג חילופי תחתיו, וכל זאת בקלות רבה. כמובן שיש להחזיק מברגים במספר גדלים וסוגים. מברג פיליפס לברגים מסוימים, מברג קטן לבורג של המשקפיים שנוטה להתרופף מפעם לפעם, ומברג רגיל עבור מוצר רהיטים וכדומה.

מקדחה – כיצד ניתן לקדוח חור? להבריג בורג? לקבע היטב דיבל לקיר? לשם כך יש צורך לרכוש מקדחה. זה כלי חשמלי בסיסי שלא מיועד לשיפוצים בלבד וניתן להשיג אותו בשלל ווריאציות. המקדחה הביתית היא פשוטה יחסית אך מועילה עד מאוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *