עורך דין תאונות עבודה

עו"ד נזיקין- קווים לדמותו

חוויתם רשלנות רפואית? נפגעתם בתאונת דרכים או תאונת עבודה? מה שאתם צריכים זה את סיועו של עו"ד נזיקין. עורך דין עוסק בכל פגיעה בנזקי גוף ומטרתו לעזור לכם לקבל את מלוא הזכויות אשר להן אתם זכאים וכמובן את גובה הפיצויים המקסימלי אשר מגיע לכם בעקבות הפגיעה. תפקידו של העורך דין לייצג אתכם בכבוד מול כל הגורמים הרלוונטיים והן מול בית המשפט בכדי לאפשר לכם להתחיל את חייכם מנקודת זמן זאת באופן הטוב והנכון ביותר עבורכם.

באילו תחומים עוסק עורך דין נזיקין?

עורך דין נזיקין עוסק בתחומים רבים אשר כולם כוללים בתוכם נושא אחד ומשמעותי והוא פגיעה בגוף. חלק מהנושאים הינם:

  • רשלנות רפואית- לצערנו אנו שומעים על לא מעט מקרים של רשלנות רפואית הן במהלך ניתוח, המלך לידה או בכל תהליך רפואי אחר. רשלנות זאת עלולה לפגוע פגיעה פיזית או נפשית במטופל אשר עלולה להישאר איתו למשך פרק זמן ארוך ולעיתים אף לנצח.
  • תאונות עבודה- תחום נוסף עליו אנו שומעים לא מעט הינו תאונות עבודה. אנשים רבים מגיעים אל מקום עבודתם בתחילתו של יום אך שבים ממנו פגועים, פצועים ולעיתים אף לא שבים כלל. תאונות עבודה הינם נושא בו עורך דין תאונות עבודה יכול לטפל על מנת לעזור לכל עובד לקבל את הפיצוי המגיע לו בגין פגיעתו, קלה כחמורה.
  • תאונות- תאונות הדרכים בישראל רק הולכות וגוברות, לעיתים הן מסיימות בפגיעה קלה של הרכב אף פעמים רבות מדובר בפגיעה משמעותית בגופו של האדם. בכל מקרים מעין אלו עורך דין נזיקין יכול לטפל.

תפקידו של עורך הדין לשים את טובת הלקוח מעל הכול ולעזור לו לקבל את הזכויות שלו ואת הפיצוי הכלכלי המגיע לו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *