בניית כל אלמנט שמטרתו לשדר טבעיות וכפריות, יכולה להתבצע באמצעות קורות עץ. כיום ישנן קורות עץ מכל סוג, כאשר בין הקורות ניתן למצוא גם קורות עץ מודבקות בשתי שכבות, שלוש שכבות ואפילו ארבע שכבות לבחירה.

אבל כיצד בוחרים את קורות העץ הנכונות ביותר לבניית האלמנטים שאנו רוצים, ומה מחירן של קורות העץ? כל המידע והתשובות בהמשך.

אם אתם רוצים להקנות לכל מבנה מראה כפרי באמצעות קירות עץ, פרגולות עץ, גדרות, שערים מעץ ועד – חשוב שתדעו כיצד בוחרים את העץ הנכון לתהליך הבנייה:

קורות עץ

בחירה עמידה – כאשר אתם בוחרים קורות עץ שימו לב כי מדובר בעץ עמיד בעיקר אם אתם בונים מבנה מגורים או כזה שמשמש אנשים לכל מטרה. בחרו בקורות עץ תלת שכבתיים ואפילו בעלי ארבע שכבות וזאת לעמידות העץ בצורה טובה. בנוסף כאשר אתם בוחרים קורות עץ למבנה חיצוני מוטב לבחור עץ מסוג עץ לבן אשר נחשב קל יותר אך גם כזה אשר מאפשר בטיחות ויציבות בבנייה.

איכות – בחירת קורות עץ עליה להיות קשורה גם לאיכות. בחרו קורות עץ איכותיים, כמו שניתן למצוא באתר בקישור זה, אשר עשויים מעצים איכותיים ועמידים כנגד מפגעי הסביבה כמו למשל עץ אורן, אלון, פרוניר ואיפאה. עצים כאלה מתאימים לבנייה חיצונית והם מחזיקים מעמד לשנים ארוכות.

עיבוד העץ – כאשר אתם בוחרים את קורות העץ שימו לב לדרך בה הקורות מעובדות. קורות עץ איכותיות הן כאלה אשר הודבקו יחד בשיטה של הדבקה זכר לנקבה מה שיוצר קורות עץ איכותיות הרמוניות ועמידות במיוחד. לאחר ההדבקה חשוב לוודא כי העץ עבר שיפוץ, ליטוש והחלקה.

אז מהו המחיר של קורות עץ

עלותן של קורות עץ היא עלות משתנה וזאת בהתאם לסוג העץ ולעיבוד שהוא עבר. עצים שמיצרים בארץ כמו עצי אלון, אשוח ואורן הם כאלה שעלותן תהיה זולה יותר לעומת עצים ביבוא מברזיל או ביערות גשם בעולם כמו עצי האיפאה היקרים.

בשל כך חשוב לדעת כיצד להתאים את העץ הטוב ביותר לצרכים שלכם, וזאת באמצעות המומחים באספקת קורות עץ לבנייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *