קופונים לארוחת בוקר

למה זה לא בושה להשתמש בגריל גז

ישראלים אוהבים לעשות על האש. הרגע הזה שבו הריח של האש מתערבב עם הריח של הבשר שנחרך מן הלהבות יכול לשגע שכונה שלמה של ישראלים רעבים, ואלה שלא היו רעבים יתחילו לתכנן להכין ארוחה בשרית משל עצמם די בקרוב. זה הזמן להדליק את גריל הגז שלכם ולשים את הגריל הישן בצד. רוצים כמה סיבות טובות להתגאות בגריל שעובד על גז?

לא מתביישים לשמור על הסביבה

גריל גז כבר כבש לא מעט מרפסות של בתים פרטיים בכל רחבי הארץ והרבה מכך זה בשל המודעות שהולכת וגוברת לגבי שמירה על כדור הארץ מפני פעולות שמזיקות לו, ואין כמו הדלקה מרובה של אש שיודעת להפוך את החור באוזון להרבה יותר רחב ממה שהוא כבר עכשיו. בחירה לשמור על איכות הסביבה היא דרך נהדרת להתחבר על העולם שבו אנו חיים ומי שלא רוכש לעצמו גריל גז צריך להתבייש באורח חיים שמזהם את הסביבה.

פשוט מפסיקים לנפנף ולוחצים

תארו לעצמכם חום אימים של 30 מעלות עם אחוז גבוה יותר של לחות, ועכשיו תנסו לתאר לעצמכם את אותה רמת חום כאשר אתם עומדים לפני אש גלויה ומנסים לבשל כמות גדולה של בשר ומנפנפים, ומנפנפים, ומנפנפים עד שאתם לגמרי ספוגים בזיעה ומלאים בריח של האש…לא נשמע אטרקציה כלל וכלל. עד כמה שגברים ישראלים אוהבים לנפנף, הם בהחלט מעדיפים לעמוד עם בירה צוננת ביד אחת, כאשר היד השנייה רק מתפעלת את הגריל שמבשל את הבשר עם גריל גז שלא מצריך עבודה קשה ובהחלט לא ממלא את כל הבגדים והשיער בריח של עשן שרק מקלחת תצליח להסיר. באופן זה גם הבשר יוצר טעים וריחני ממש כמו בשר על האש והבגדים היפים שלבשתם לכבוד האירוע נשארים עם הריח הנהדר של הבושם ששמתם לאחר המקלחת, כי גם להיראות אסתטיים זה דבר שכל גבר ישראלי אוהב.

מרבה קומות מרבה בגריל גז

נכנסתם אל הדירה החדשה שלכם בקומה העשירית, ולאחר שהזמנתם את החברים אל ארוחת על האש טעימה במרפסת קיבלתם מגוון רחב של פניות החל מדאגה שפרצה אש בבניין ועד לצרחות מן השכנה בקומה למעלה כי אסור להדליק אש חיה, אלא להשתמש רק בגריל גז בבניין קומות? ברוכים הבאים אל המגורים בבניין רב קומות שבו אסור להשתמש במנגל עם אש, אבל בהחלט אפשר להביא כל גודל של גריל גז מאובזר ומפנק שיגרום לשכנה מלמעלה להפוך לירוקה מקנאה, מבלי שהיא תוכל לצייץ מילה על מה שמותר ואסור.

קיראו גם: אז למה לי תנור בנוי?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *