בעיר הבירה של יוון גרים כארבעים אחוז מכלל תושבי המדינה ולכן זהו המרכז הארצי לכל התחומים העסקיים, הממשלתיים, התרבותיים וגם ההיסטוריים.

 

למה כדאי להשקיע באתונה

ערש התרבות של יוון מוביל מיליוני תיירים בכל שנה להגיע לאקרופוליס ולמוזיאונים. התיירים מגיעים לאתונה בטיסות ועל גבי ספינות קרוז מפוארות, יורדים בנמל החדש של פיראוס ומבלים כמה ימים בעיר. ענף התיירות הוא ענף מחולל ולכן תושבים רבים מתפרנסים מהכמות העצומה של התיירים שנראים ברחובות העיר מדי יום.

ממשלת יוון השקיעה סכומי עתק ובתמיכתם של מדינות נוספות, כדי לשפר את התשתיות במדינה ובאתונה בפרט. כך יש בה תחבורה ציבורית מצוינת, המאפשרת להגיע בנוחות ובמהירות מכל נקודה לכל נקודה ברחבי העיר.

עקב כל הסיבות הללו, האוכלוסייה גדלה כל הזמן ואנשים מוצאים מקומות עבודה בכל העסקים הרבים הקיימים בעיר.

 

חשיבה על השקעה לטווח הרחוק

כאשר העיר כה מרכזית, יש בה פרנסה למיליוני התושבים, תמיד יהיה בה צורך בדירות מושכרות. לכן השקעה באתונה היא מקום די בטוח שבו מי שרוכש נכס להשקעה ימצא ברוב המקרים שוכרים, סטודנטים הלומדים קרוב ומשפחות הזקוקות לדירת מגורים.

המגמה היא לרכוש נכס כמו דירה חדשה או יד שנייה מתוחזקת כראוי ובמיקום מרכזי. כאשר המגורים סמוכים לעבודה, לתחבורה הציבורית, למסגרות הלימוד עבור הילדים ולאוניברסיטאות, זוהי החלטה נכונה ומיקום אידאלי.

בדרך זו ההכנסה הפאסיבית של המשקיע היא די מובטחת והוא יכול להיות רגוע שהוא ביצע עסקה פיננסית מצוינת. אנשי הנדל"ן הישראלים ועורך הדין יסייעו לו בכל מה שקשור לרכישת הנכס, קבלת משכנתא, חתימה על חוזה, רישום במשרדי המקרקעין באתונה וכל פעולה אחרת שיש צורך לבצע לצורך הרכישה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *