למי ניתן לפנות עבור כרטיסי ביקור דיגיטליים?

כל עסק צריך כרטיס ביקור, ולכן אם יש לכם עסק חדש או ישן ועדיין לא הפקתם לו כרטיסי ביקור – הגיע הזמן שתעשו זאת, וגם תכירו את האפשרות של הנקת כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק. מדובר על כרטיסי ביקור המספקים את כל המידע הרלוונטי למחזיקי הכרטיס על העסק כמו שם, כתובת, שעות פתיחה, דרכי הגעה וכל מידע אחר כאשר אלו מופיעים על גבי מכשיר דיגיטלי ולא כרטיס נייר מודפס.

כדי להבין מעט יותר על היתרונות שיש לכרטיס ביקור דיגיטלי, ולמי פונים כדי להפיק כרטיס כזה – ריכזנו בשורות הבאות את כל התשובות לכל השאלות בנושא זה.

כרטיסי ביקור דיגיטליים – מה היתרונות שלהם?

כרטיסי ביקור דיגיטליים הם הרבה יותר מכרטיסי ביקור רגילים, כיוון שעצם הופעתם על גבי צג של מכשיר דיגיטלי מעניקה להם שלל יתרונות מתקדמים ויעילים של כרטיס ביקור אינטראקטיבי – כך שבמקום לציין רק את הכתובת של העסק, אפשר לשלב בו קישור המוביל לאפליקציית ניווט. כך גם במקרה של דרכי יצירת קשר, מחזיקי הכרטיס יכולים פשוט ללחוץ על מספר הטלפון/כתובת אימייל/מספר ווטסאפ וכך ליצור קשר מהיר עם העסק.

עדיין אין לכם לוגו לעסק? זה הזמן לקבל שירות עיצוב לוגו  ולהצעיד את העסק שלכם קדימה>>>

כיצד מפיקים כרטיס ביקור דיגיטלי?

כיוון שכרטיס ביקור דיגיטלי מופיע על צג של מכשיר דיגיטלי ולא על גבי נייר מודפס, יש לפנות לחברות שיווק ופרסום המתמחות בעיצוב והפקה של כרטיסי ביקור דיגיטליים בהתאמה אישית לכל עסק. 

איך מוצאים חברה מקצועית בתחום?

חברה מומלצת לעיצוב והנפקת כרטיסי ביקור דיגיטליים תהיה כזו שיש לה וותק וניסיון רב בתחום, כשהיא מתמחה בעיצוב כרטיסי ביקור בהתאמה אישית מלאה על פי מאפייני העסק, צרכי בעל העסק וכו'. לפני שפונים לחברה כזו, כדאי להתרשם מחוות הדעת וההמלצות של בעלי עסקים אחרים שנעזרו בשירותיה כדי לעשות את הבחירה הנכונה.

צרו קשר עכשיו!