אנשים שכבר ביצעו החלפת מצבר אחד או שניים במהלך החיים כבר מנוסים ויודעים בצורה טובה להיכן לגשת ואיזה סוג של מצבר הם צריכים. אולם, עבור האנשים שלהם זו הסיטואציה הראשונה והם לא נהגים כל כך וותיקים, זה חשוב מאוד להכיר את העולם הזה של המצברים שכולל סוגים רבים מאוד של יצרנים ודגמים.

 

מצברים לפי סוג כלי הרכב

לא לכל אחד יש את אותו הסוג של הרכב. יש אנשים עם רכב פרטי, אנשים עם רכב שהוא בכלל משתייך אל הרכבים היותר כבדים כמו אוטובוס, מיניבוס או משאית. הדרך הראשונה לבחירה של מצבר מומלץ עוברת דרך סוג הרכב בעולם שבו יש סוגים רבים של כלי רכב אשר על פני הכבישים של הארץ לכאן ולשם נוסעים. בעלי הרכבים אמורים להיות מיודעים לגבי סוג הרכב שיש להם, וכי הם יזדקקו למצבר אחר או דומה אל שאר סוגי הרכבים.

 

מצבר לפי דגם כלי הרכב

מצבר הרכב משתנה לפי דגם הרכב שבו אנחנו נוסעים. עבור כל סוג של דגם עבור כל סוג של יצרן יש מצבר מסוים שלו יכול להתאים. גם אם כולם נוסעים ברכב מסוג מיני או כולם נוסעים ברכב מסוג ג'יפ, אין זה אומר כי ברגע שבו פותחים את מכסה המנוע מגלים א אותו הסוג של המצבר שם. איך יודעים איזה סוג של מצבר צריכים? פשוט מביטים על הכתוב שעל המצבר הקיים, ולפי סוג האמפר והוולט ידועים איזה סוג של מצבר חדש אנחנו מחפשים. לאחר מכן עוברים על פני קטלוג מצברים וממנו מסננים את הדגמים הרלבנטיים.

מצבר של חברה מוכרת

לאחר שכבר יודעים כי צריכים מצבר לרכב פרטי עם 66 אמפר, הדרך להתקדם עם רכישה כדאית עוברת אצל היצרנים. זה חשוב לבחור יצרן אמין שמעניק אחריות מקורית. ברגע בו ישנה אחריות יכולים להיות בטוחים כי מדובר במצבר איכותי ומקורי. מה מעבר לכל אלה? חייבים לוודא כי ההתקנה עצמה מבוצעת על ידי אדם מקצועי. כל התקנה שאינה כזו יכולה להוביל אל תקלות לא רצויות שרק את הבעיה המקורית תחמיר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *