מתי רצוי לקבל סיוע משפטי מעורך דין מקרקעין?

עסקאות במקרקעין נחשבות לעסקות מורכבות למדי ובדרך כלל הן גם יקרות. נסביר מתי רצוי לקבל סיוע משפטי מטעמו של עורך דין מקרקעין, שמייצג אתכם מול הצד השני בביצוע העסקה. 

ניסוח חוזה חדש או תיקון חוזה קיים 

ברגע שאתם רוצים להשלים עסקת מקרקעין, וזה יכול להיות מכירה של דירה, רכישה של וילה, קניה של קרקע או עסקת קומבינציה, תמ"א 38 וכדומה, נדרשת חתימה על חוזה. לפני כל חתימה על זיכרון דברים או על חוזה, חשוב כי עורך דין מקרקעין ינסח חוזה שיתאים במיוחד לצרכים שלכם ולפרופיל העסקה. במידה והחוזה נוסח על ידי קבלן או יזם (ליתר דיוק, על ידי עורך דין של קבלן), עדין זכותכם שעורך דין שלכם יעבור על החוזה ויכניס שינויים לפי הצורך. 

משא ומתן בעסקאות מורכבות 

במידה ומדובר בעסקת נדל"ן מורכבת, רצוי לקבל סיוע מאת עורך דין מקרקעין, ששולט גם בתחום המשא ומתן. עורך דין מקצועי בתחום הנדל"ן והמקרקעין בקיא בעריכת משא ומתן ויכול לגעת בנושאים שבהם אדם מן השורה פחות מכיר ופחות בקיא. 

היתרים, אישורים ורישומים 

עורך דין מקרקעין יכול לסייע מבחינה משפטית בהגשת בקשות להיתרים ואישורים. חשוב לא פחות, הוא גם מי שיוכל לסייע ברישומים שונים. לדוגמא, רישום של הערת אזהרה עבור הקונה. או העברת בעלות ורישום בטאבו, לאחר השלמת של מכירה. 

סיוע משפטי בתחום המיסוי במקרקעין 

שיקולי מיסוי יכולים להיות מכריעים בביצוע עסקות מקרקעין מסוימות. הייעוץ המתאים יכול לחסוך כסף רב אך חשוב להיות מודעים לזה בטרם נחתם חוזה. אם אתם לא רוצים להסתבך עם תקלות, תשלומי מס מוגדלים ותקלות אחרות, קבלו סיוע משפטי מעורך דין המתמחה במקרקעין ובכל המיסוי הנלווה לכך. מידע נוסף באתר https://zelcer.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *