בר מים

מה זה בר מים הלכתי?

כאמור אנו חיים במדינת ישראל שחלק ניכר ממנה מנהל אורח חיים מסורתי וכמובן גם רבים מהם מנהלים אורח חיים דתי. אי אפשר לדבר על הדת מבלי להזכיר את החשיבות של שמירת השבת. עבור הציבור הדתי ומשפחות השומרות שבת לא ניתן לעשות שימוש במכשיר בר מים רגיל כיוון שכדי ליהנות ממים קרים/חמים בר המים מבצע חימום/קירור יזום וידני של המים בעת הלחיצה על סוג המים שאנו צריכים. בר מים הלכתי פותר לנו את הבעיה הזו.

מהו בר מים הלכתי?

בר מים הלכתי הוא בר מים בעל מנגנון מיוחד הפועל עם התקן שבת ובעל כל האישורים הנדרשים על ידי הזרמים השונים בדת. כאמור, בר המים פועל באופן רגיל עד שאתם לוחצים על הכפתור הנדרש להפעלת מצב שבת של בר המים. בעת הפעלת מצב שבת (אותה מבצעים לפני כניסת השבת כמובן) בר המים אינו מבצע הרתחה ידנית של המים אלא מוציא רק מים קרים, המתקררים באופן אוטומטי באמצעות תרמוסטט המוודא את טמפרטורת המים ומקרר אותם בכל 10-15 דקות לטמפרטורה הנדרשת. כך תוכלו ליהנות כל השבת ממים פושרים/קרים צוננים ונקיים לשתייה מבלי לחלל את השבת. מה בנוגע לשתייה חמה אתם שואלים? ישנם ברי מים המכילים מיכל מים חמים פנימי גדול יותר ואינם מבצעים הרתחה של המים אלא שומרים עליהם חמים כמו במיחם. 

קראו עוד על הנושא באתר מוזילים >>>

אילו סוגים של ברי מים הלכתיים יש?

בר מים הלכתי המוכר ביותר הוא נועם 1. בר זה הנו חסכוני בחשמל, הוא רשום כפטנט ובטוח לשימוש גם עם ילדים. הוא מגיע במגוון צבעים לבחירתכם וכמובן שניתן לצרוך מים בטמפרטורות שונות באופן שוטף. לחיצה של 10 שניות על כפתור המים הרותחים יפעיל את מצב השבת. 

לפרטים נוספים בקר באתר משתלם לי השוואת מחירים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *