גם לאחר שתבקרו בכל העולם ואנחנו מדברים על כל העולם אתם לא תראו עיר כמו תל אביב. אין זה משנה אם תלכו לבנגקוק, ביג'יינג או ברלין תל אביב היא אחת ויחידה. אמנם תל אביב היא לא הבירה של מדינת ישראל, אך בהרבה מובנים היא מתפקדת כבירה הרשמית של המדינה ואנו כמובן מדברים על העובדה כי תל אביב היא הבירה התרבותית והכלכלית של המדינה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי קניית דירה להשקעה או למגורים היא צעד חכם מאוד ונבון מאוד אשר יכול להפיק לכם הרבה מאוד תועלות. אך אם אתם קונים דירה בתל אביב ולא משנה מאיזה סיבה אתם צריכים להכיר את העיר לעומק ובעיקר את תכנית הרבעים. כיום העיר מחולקת לרבעים ועל פיהם מקיימת העירייה את השירותים שהיא נותנת לאזרח וכמובן שכל רובע נבדל מאחר במובנים רבים.תוכנית הרובעים תל אביב

מדוע השקעה בתל אביב עדיפה על השקעה בחול

רבים שואלים את עצמם מדוע להשקיע דווקא בתל אביב, מדוע לא לקנות דירה בלונדון או בניו יורק? אם כן קודם כל יש לציין כי באופן יחסי המחירים בתל אביב עדיין יותר זולים מאשר בהרבה ערים בחו"ל וזהו יתרון עצום שיש לתת עליו את הדעת. לצד זאת אתם צריכים להבין כי קניית נכס בחו"ל מחייבת אתכם להיות נוכחים ביעד בו קניתם את הנכס וזאת בכדי להשביח אותו או אפילו להשכיר אותו. מכיוון שאנחנו מדברים על תושבי ישראל הרי שהרבה יותר חכם מבחינתם יהיה לקנות נכס בתל אביב וכך יתאפשר להם לנהל את עניינהם בצורה הרבה יותר חכמה וטובה.

האם כדאי להשקיע בערי הלווין של תל אביב?

כאשר אנחנו מדברים על השקעה בתל אביב אם או בלי קשר אל תוכנית הרובעים בתל אביב אנחנו חייבים לשאול את עצמנו האם גם כדאי להשקיע בערי הלווין של תל אביב כמו גבעתיים, רמת גן או בת ים? אם כן אתם צריכים להבין כי גם בערים אלו אתם יכולים למצוא מציאות אך צריך לברור את הנכס שבו אתם מעוניינים להשקיע ולא ללכת שבי אחר כל נכס שאתם מוצאים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *