מי אינו זוכר את המעטפות של פעם שעל מנת להדביק אותם היה צורך להרטיב במעט את הפס הדביק, בדומה לבולי הדואר שיש לנו היום?

להגיד שזה היה נוח? זה היה אסתטי? ומעל הכול – האם זה היה בריא?

למי זוכר את הסיפור על בני הזוג שרכשו מעטפות מהסוג הזול על מנת שגר באמצעותם את הזמנות החתונה שלהם, אין צורך להזכיר. אך מי שלא גדל על הסיפורים הללו נוכל להזכיר את הטרגדיה האיומה שארעה להם. הכלה פשוט הלכה לבית עולמה בעקבות הכימיקלים אליהם נחשפה כאשר ליקקה שוב ושוב את שולי המעטפה שהייתה אמורה לבשר לעם על מועד נישואיה הקרב ובא.

דבק לחץ – החידוש של שנות האלפיים

כיום יש לנו כמעט על כל המעטפות את פס הדבק אשר משמש אותנו לצורך הדבקה מהירה וחכמה של המעטפה ללא כל צורך בשימוש ברוק או כל נוזל אחר.

ישנם יישומים שונים שלך הדבר מן הסוג הזה כאשר על פי רוב מדובר במעטפות אשר עליהם מוצמד פס ההפרדה אותו יש להסיר ולהדביק בעזרת לחץ פשוט וקל את שולי המעטפה. יש מדבקות שהם חד פעמיים והפתיחה שלהם תקרע את המעטפה ויש גם מדבקות שהן שימושיות ליותר מפעם אחת ואלו מהוות פתרון למגוון מטרות שונות.

מי זקוק למוצרים עם דבק לחץ?

למעשה כל מי שעושה שימוש במוצרי דיור עבור הלקוחות עשוי למצוא מענה במוצרים שיש בהם את האופציה של דבק הלחץ, בדקו זאת. אם אלו חברות המדפיסות תלושי שכר, חברות המדפיסות חשבונות חודשיים ללקוחות שלהם, עיריות ששולחות דוחות או קנסות אזרחים, לצורך הדפסה של צ'קים מעוצבים וכן הלאה.

גם במקרים אשר בהם חברה, ארגון או עמותה רוצים לצרף במשלוח הדואר שלהם מעטפות החזר, אם זה לצורך משלוח תשלום, משלוח קבלה או אפילו משלוח תרומה, הרי שמעטפות אלו אמורות גם כן להכיל את פס ההדבקה המדובר. הדבר מקל על הלקוח וחוסך טרחה ומאמץ מיותר.

חשוב לרכוש את המוצרים הללו בחברות איכותיות המציעות את המוצרים שאכן יתנו את המענה המדויק והמושלם, כמו כאן /single-post/2018/05/15/הדפסת-פנקסי-צ׳קים-ישירות-מבית-הדפוס//https://www.offset-color.com.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *