זקוקים לגישור? מעוניינים בהליך גישור גירושין?

המילה גישור נגזרת מהמילה גשר.

גישור הוא שיטה אלטרנטיבית ליישוב סכסוכים כמו ענייני משמורת משותפת ומזונות, שבה גורם ניטרלי מסייע לשני הצדדים בסכסוך להשיג הגעה לפשרה מוסכמת בעניין שבו לצדדים יש אינטרס משותף יחד עם חילוקי דעות הקשים בהם הם נמצאים.

גישור – הדרך הטובה ביותר ליישוב סכסוכים

גישור הינו הליך פתרון סכסוכים אשר מתקיים באווירה רגועה יחסית לדרכי יישוב סכסוכים בדרך הרגילה. הגישור מתקיים מחוץ לכתליי בית המשפט, בעזרת מגשר אשר הוסמך לכך, הגישור מתקיים בין פרטים בחברה וגם בין פרטים לגופים או גופים לגופים, בדרך של הדברות ישירה, נוחה ובהסכמה בין הצדדים המעורבים בסכסוך. 

הליך הגישור גירושין מבטיח לשני הצדדים את הזכויות, בלי כל ההתעסקות בבירוקרטיה ובלי הוצאות מיותרות שיכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים.

הליך הגישור שאנו מציעים חוסך זמן יקר שבא על חשבון הילדים, חוסך הוצאות גדולות ומיותרות, ולבסוף, שני הצדדים יוכלו להגיע להסכם שמקובל על שני הצדדים ושיחזיק לאורך זמן. פשוט בלי כל הכאב ראש וכל ההתעסקות המיותרת.

לעיתים אין צורך להגיע עד לבית המשפט כדי לפתור מחלוקת.

מטרת הליך הגישור הינה למצוא פתרונות ליישוב סכסוכים בדרך של הסכמה ודו-שיח. אין צורך בבירוקרטיה מעייפת. אין צורך בעיסוק אל מול טוענים רבניים, יש אפשרות ליצור הסכם בדרכים נעימות, עד כמה שאפשר.

המגשרת יונית גזל

יונית גזל הינה עורכת דין בכירה בתחום הגירושין חברה פעילה בפורום משפחה בלשכת עורכי הדין.

בנוסף לתואר במשפטים היא בעלת תעודת מגשרת מוסמכת בגישור משפחתי עם ניסיון רב בגישור של זוגות מתגרשים שהניב מספר רב של תיקי הסכם בבית המשפט לענייני משפחה ובבית הדין הרבני. צברה מאות שעות של השתלמויות תעודה בתחום הגירושין מטעם לשכת עורכי הדין וכותבת מאמרים רבים על חידושי הפסיקה בתחום הגירושין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *