מהם הסימפטומים המעידים על אבנים בכליות?

אבנים בכליות הן בעיה נפוצה המשפיעה על מיליוני אנשים בעולם. הם יכולים להיות מאוד כואבים ומסכנים חיים. הם יכולים גם לגרום לבעיות בריאותיות משמעותיות ואף למוות.

הכליות הן מערכת הסינון של הגוף לסלק חומרי פסולת מהדם. הם פועלים על ידי סינון חומרי פסולת מהדם, וזו הסיבה שהם נקראים מסננים. לכליה בריאה יש שני מסננים: אחד למים ואחד למוצרי פסולת. כאשר מסננים אלו ניזוקים או ניזוקים באופן משמעותי, הם אינם יכולים לתפקד כראוי יותר. זה המקום שבו אבנים בכליות נכנסות לתמונה.

אבן כליה היא מסה של גבישים המצטברת בתוך הכליות כשהיא נהיית גדולה מכדי לעבור דרכה כרגיל. זה גורם לכאב, דלקת ואפילו נזק לכליות עצמן בגלל הקושי מספר האנשים הסובלים מאבנים בכליות עולה מדי שנה. זוהי בעיה בריאותית רצינית והיא יכולה להיות די מסוכנת.

מה הסימפטומים של אבנים בכליות?

כולנו יודעים שאבנים בכליות הן בעיה בריאותית רצינית. אבל, האם אתה יודע מה גורם להם? האם אתה יודע איך למנוע אותם? האם אתה יודע איזה סוג של טיפול זמין עבור אבנים בכליות אלה?

לעתים קרובות אנו רואים הרבה מאמרים על אבנים בכליות. אבל לא כל כך קל להבין את התסמינים לאבנים בכליות ומה גורם להם. מאמר זה נועד לעזור לאנשים להבין את התסמינים ומה גורם להם.

אבן כליה היא אבן שנוצרת בכליה. זה יכול להיגרם על ידי חסימה או דלקת של הכליה, או על ידי זיהום של הכליות. אפשר גם לקבל אבן בכליה ללא תסמינים. אבן יכולה להיות קטנה כמו אבן נחל, אך חשוב לדעת שאבנים גדולות מגודל זה הן חמורות יותר ודורשות ניתוח.

אבנים בכליות הן בעיה שכיחה שמשפיעה על מיליוני אנשים ברחבי העולם. הם נוצרים כאשר יש יותר מדי סידן ואין מספיק אשלגן בדם. זה יכול להוביל לאבנים בכליות, שעלולות לגרום לכאבים חריפים וכרוניים, דלקות וכאבים הקשורים לאבן הכליה עצמה.

מחפשים מומחה לאבנים בכליות? צרו קשר>>>

צרו קשר עכשיו!