משקלי ספירה או מאזני ספירה, מיועדים לשקילה או ספירה של פרטים קטנים בכמויות גדולות. ישנם משקלים המיועדים לשולחן או לרצפה בעלי עומסי עבודה וכושרי הבחנה שונים. מאזני ספירה הם למעשה משקלים דיגיטליים ששוקלים חפצים ובנוסף לכך יש להם תכונה ייחודית שהיא היכולת לבצע ספירה מדויקת ביותר של חלקים זהים כגון: ברגים, מטבעות ורכיבי אלקטרוניקה בכמויות גדולות. של חלקים זהים כמו: ברגים, אומים, דיסקיות, מטבעות, רכיבי אלקטרוניקה, פרזולים ועוד.

משקל ספירה

מאזני ספירה הם כלי חיוני שנמצא בשימוש נרחב במפעלים השייכים לתעשיות שונות, בהן תעשיית האלקטרוניקה, תעשיית המתכת, תעשיית העץ ותעשיית הפלסטיקה. מאזני הספירה משמשים לביצוע מגוון רחב של פעולות בתעשיות אלו. למשל, בקרה וספירת מלאי או ספירת חלקים קטנים כמו  אומים, ברגים ודיסקיות – כל אלו נספרים על ידי משקל הספירה במהירות ובצורה מדויקת.

 

ישנם מאזני ספירה רבהם, כולם עשויים מנירוסטה ומתאימים לשימוש בעומס של שישה עד שלושים ק”ג ובעלי יכולת אבחנת קריאה של 0.1 – 0.5 גרם. למשקלי הספירה שתמצאו אצלנו יש סוללה נטענת שמאפשרת ניידות מלאה, וניתן לעבוד בעזרתה עד 120 שעות רצופות ללא צורך בטעינה. כמו כן, קיימת אפשרות להפעיל את מאזני הספירה בעזרת שנאי מתח המסופק עם המאזניים. בכל משקל ספירה שתמצאו אצלנו, קיימות שלוש תצוגות לקריאת משקל, משקל פריט וסך כל הפריטים. כל המוצרים כוללים תצוגת LCD ברורה בעלת תאורת רקע, וישנם דגמים שמתאימים במיוחד לעבודה באזורים קשים. ישנם דגמים בעלי רגליות מתכווננות וכאלו שיש בהם אופציה להתקנת ראש שקילה על עמוד.
אנחנו יכולים להבטיח לכם שאיכות המוצרים שלנו תביא לשיפור וייעול של עבודתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *