כלוב משקולות לאימון איכותי ומקצועי

אימוני משקולות יתרמו מאוד לכושר הגופני ולבריאות שלכם. אימונים קבועים יגדילו את מסת השריר ויאפשרו לכם להעלות את רמת הקושי בכל פעם. אימון איכותי ומקצועי דורש גם כלוב משקולות, שמטרת השימוש בו הינה לייצב את המשקולות בגובה המתאים לצורך הנפה או החזרה למקום. כלוב איכותי דורש מיקום קבוע, מאחר שהוא כבד וגם מיועד לשאת את המשקולות בזמן שאינכם מתאמנים. לכן רכישתו אפשרית רק אם יש לכם חלל מתאים, כך שתוכלו להתאמן ללא הפרעה ומבלי להפריע לשאר הדיירים או הנוכחים. אפשר להניח את המתקן גם בחצר, אם יש בה משטח ישר. מתקן כזה חייב להיות איכותי ולהבטיח יציבות, אחרת אתם עלולים להיקלע למצב בו משקל כבד נופל ופוגע בנוכחים.

 

קריטריונים לבחירת כלוב משקולות

המטרה ברכישת הכלוב היא לבצע את תרגילי הכושר ופיתוח השרירים תוך היעזרות במתקן עבור יציבה נכונה, בתנאים של בטיחות מקסימלית במגוון רחב של תרגילים. הכלוב כולל עזרי אימון רבים ביניהם ידיות עבור תרגילי מתח ומקבילים וכן תרגילי לחיצה שונים, וזאת פרט לפונקציה שלו לשאת את המשקולות. לפני הרכישה חייבים לברר מהו העומס המקסימלי מבחינת משקולות ולהימנע מהעמסת יתר על הכלוב. כמו כן כדאי לרכוש אותו אך ורק מחברה אמינה ובעלת מוניטין, שנציגיה ימסרו לכם מידע מלא על איכויות המוצר והאפשרויות הטמונות בו. יש להבחין בין כלוב פתוח לכלוב סגור ולהכיר את היתרונות והחסרונות של כל דגם.

 

התאמת הכלוב לצרכים שלכם

 בכל כלוב יש אפשרויות שונות ומוטות ביטחון אשר משמשים להנחת המשקולות. לפני הרכישה כדאי להתייעץ עם נציגי החברה המוכרת לגבי הדגם הרצוי עבור התרגילים המועדפים עליכם, החיבור לרצפה וכמובן לעמוד במגבלות התקציב שלכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *