שכר בתחום הסייבר לשנת 2021

אחד הדברים החשובים ביותר כאשר פונים אל חברה זו או אחרת למטרת משרה המתאימה לניסיונכם הוא השכר המוצע במסגרת אותה משרה. במאמר זה נרחיב אודות החשיבות של סקר שכר בתחום הסייבר לשנת 2021 וכל הקשור אל טבלת שכר הייטק אל קבלת ההחלטה הסופית לגבי אותה משרה המוצעת לכם.

טבלת שכר הייטק סייבר 2021 –  מה המשמעות?

כל חברת השמה להייטק אשר מכבדת את עצמה ומעוניינת להיות ברשימת חברות ההשמה המובילות בישראל, מבצעת מדי שנה סקר שכר בתחום הסייבר – הייטק ומפרסמת את אותו סקר באתר האינטרנט שלה וזאת על מנת שכל מי שמחפש עבודה וכל מי שמעוניין לפרסם עבודה דרך החברה ידע מה ממוצע השכר לכל תפקיד בתחום ההייטק. 

סקר שכר בתחום הסייבר ותחומים נוספים המשתייכים לעולם ההייטק תמיד יהיה מעודכן בהתאמה מלאה לנתונים אמיתיים לאותה שנה. טבלת שכר בתחום הסייבר תאפשר לכל מחפש עבודה להיעזר בנתונים שנרשמו בטבלה למטרת הערכת מצב השוק בתחום הסייבר (ותחומים נוספים), ובהתאם לבקש שכר בגובה מסוים בראיון העבודה לאותה משרה. בנוסף, טבלת שכר בתחום זה תאפשר להעריך את מצב השוק בתחום הסייבר ובהתאם לבקש העלאה בשכר וזאת אם אתם כבר עובדים בתחום.

סייבר – מהו השכר שלכם?

טבלת שכר סייבר נחלקת בהתאם לתפקידים בתחום הסייבר והוותק (ניסיון), בתחום. המשרות השונות בתחום הסייבר נחלקות לשלושה תחומים עיקריים: פיתוח ותוכנה, אבטחת מידע סייבר ותשתיות לסקטור העסקי ותפקידי help desk, סיסטם, יישום, ייעוץ ובקרה. חשוב לבחון האם המידע לגבי השכר של חלק מהתחומים הוא מידע לגבי שכר בסיס (ללא שעות נוספות ותנאים נוספים אותם סיכמו איתכם מראש).

לסיכום, אחד הכלים החשובים ביותר לכל אחד שמעוניין להשתלב במשרה זו או אחרת בתחום הסייבר ולכל אחד שכבר עובד בתחום הוא אותה טבלת שכר אותה מפרסמת חברת ההשמה מדי שנה. חשוב לדעת שקיים ביקוש גבוה לתחום הסייבר והשכר הוא בהתאם. למעשה, נתונים מצביעים שהמשכורות בתחום זה מאמירות בשנים האחרונות וזאת משום שקיים ביקוש גדול מאוד למומחים בתחום זה. כל אלו מובילים לשכר התחלתי של 8000- 18,000 ₪ ואף יותר. מידע נוסף באתר https://seehr.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *