אחד המצברים הפופולאריים ביותר כיום בשוק, הוא מצבר ורטה ולא במקרה, מדובר במצבר שנחשב לטוב ביותר בעיניי רבים. אנחנו יכולים למצוא אותו בשימוש של לא מעט כלי רכב פרטיים מסוגים שונים, וכן בשימוש של כלי רכב אחרים.

לפי האתר מלך המצברים, מצברי ורטה נחשבים לטובים ביותר בתחום מסיבות רבות, החל מכך שחברת ורטה עצמה היא בעלת מוניטין איכותי, נחשבת לחברה אמינה אשר המוצרים שהיא מייצרת ומוציאה לשוק הם ברמה הגבוהה ביותר שיש, מוצרים אשר עברו תהליך של פיקוח ובקרה של טובי המוחות בתחום. לראייה עצם זה שכבר עשרות שנים מדובר בחברה המובילה בתחום של מצברים, לא רק לרכב אגב, גם לסירות מנוע, אופנועים וכן כלים אחרים.

מצבר ורטה

לפני שנסביר בקצרה על מספר סוגי מצברים של חברת ורטה, חשוב להדגיש, כל מי שמעוניין במצבר לרכב או לכלי אחר, יכול לרכוש אותו במספר דרכים. ניתן לרכוש דרך האינטרנט, יש לא מעט אתרים שעוסקים במכירת מצברים עם משלוח עד הבית, ישנם כמובן חנויות ומרכזים שמתמחים במכירת מצברים, בין אם זה באופן בלעדי ובין אם זה לצד מוצרי רכב אחרים, וכן ניתן לרכוש מצברי  ורטה ומצברים אחרים גם במסגרת מוסכים וכן ברכבי שירות תיקונים אשר ניתן להזמין במקרה והרכב נתקע ולא מתניע.

ההמלצה היא לא לרכוש את המצבר דרך האינטרנט, על מנת שיהיה ניתן לראות מה מקבלים וכן בשביל לקבל את כל הניירת שמוכיחה שאכן מדובר במצבר חדש לגמרי. לכן רצוי לקנות מצברים בחנויות שמיועדות לכך או אצל בעלי מקצוע שמתמחים בהתקנתם.

אילו מצברים של ורטה אנחנו יכולים למצוא בשוק

כאמור, חברת ורטה מייצרת מגוון רחב של מצברים. אנחנו יכולים למצוא 3 סדרות עיקריות אשר יכולות להתאים לנו.

מצברי סילבר, אשר מתאימים לכלי רכב שדורשים אנרגיה גבוהה. מדובר במצברים בעלי עוצמה עם הספק חשמל משמעותי. בדרך כלל זה מתאים לרכבים גדולים ומשמעותיים.

מצברי בלו, מתאימים לרכב שיש צורך להניע אותם מספר פעמים במהלך היום. למעשה רכבי עבודה למיניהם. דוגמא טובה לכך הם רכבי הפצה, חלוקה, רכבים שמיועדים להסעות ועוד.

מצבי בלאק, אלה מצברים סטנדרטיים שמתאימים לכלי רכב בסיסיים, שמבצעים נסיעה אחת או שתיים ביום.

צריך לומר, שלושת הסוגים של המצברים הם מאוד איכותיים, מאוד אטרקטיביים, העלות שלהם משתלמת ביחס למה שמקבלים. אנחנו יכולים למצוא כל מצבר ביחס הספק שונה, בין אם זה 60 אמפר ובין אם זה יותר.

מדוע משתלם לקנות מצברי ורטה

כמו שציינו קודם לכן, מצברי ורטה, נחשבים למצברים המובילים בעולם כיום, בזכות העובדה שהם אמינים, איכותיים, ומחזיקים מעמד זמן רב.

לחברה יש מחלקת פיתוח ומחקר מאוד מתקדמת, אשר מאפשרת לה לייצר מצברים ברמה הגבוהה ביותר שיש, באופן כזה שהיא יכולה להפיק מצברים שמתאימים לרמות שונות של כלי רכב ולצרכים שונים של נהגים.

לכך יש להוסיף את העובדה, שמדובר במצברים שמחירם הוא סביר מאוד ביחס למוצר שמקבלים וביחס למספר השנים שהוא מחזיק מעמד. מצבר ורטה מחזיק סביב 3-4 שנים, שזה הזמן אשר מצבר אמור להחזיק בדרך כלל. כמובן שהלקוח מקבל עם המצבר אחריות מלאה.

לסיכום, כל מי שרוצה ליהנות ממצברים באיכות גבוהה, ימצא אותם במצברי ורטה. לכן אם יש צורך לקנות מצבר חדש לרכב ישן או שיש צורך להחליף מצבר מקולקל או כל דבר אחר, מומלץ לקנות מצבר של חברה זו, כך אנחנו יכולים להיות בטוחים שאנחנו קונים מצבר איכותי שיחזיק מעמד זמן רב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *