בכדי לדעת מה מתרחש בתוככי עסק מסוים אנו צריכים לחשוב היטב כיצד לעשות זאת. אחת הדרכים הטובות ביותר לדעת מה קורה בתוך עסק היא באמצעות שימוש בלקוח סמוי. לקוח סמוי מאפשר לנו לבדוק באופן בלתי אמצעי מה מתרחש בעסק שלנו ולדעת מי העובדים החזקים שלנו, מי העובדים החלשים שלנו, מה רמת הניקיון בחנות ועוד עשרות פרמטרים שאותם אנו רוצים לבדוק. לקוח מתאים לכול מקום הרוצה לבחון את עסקו ולדעת מה טיב השירות הניתן בו. לקוח נכנס ככל לקוח לעסק ומתחזה ללקוח העורך קניות אמתיות במקום, לאחר שהוא מסיים את הקניות הוא ישר ממלא דו"ח על פי פרמטרים שנקבעו מראש על השירות בחנות ועל כול דבר המעניין את בעל החנות. כך בעל החנות יודע היטב מה קורה בחנות ויכול להתנהל בצורה חכמה והגיונית ולשפר את עסקיו בצורה ניכרת.

מדוע לא כול אחד יוכל להיות לקוח סמוי?

אמנם לקוח סמוי עורך בדיקה במשך זמן קצר, אך תפקידו אינו מסתכם רק בעריכת הבדיקה החלק החשוב בתפקיד הלקוח הסמוי הוא הביקורת שהוא נותן לאחר מכן על איכות השירות שקיבל בעסק אותו בדק. רק לקוח שמבין את תפקידו בצורה טובה יכול למלא את התפקיד כראוי ולענות על הדרישות של בעל העסק. על כן לא ניתן להתפשר על איכות הלקוח הסמוי ובהחלט לא כול אחד יכול לבצע את העבודה ברמה איכותית. אם אתם בעל עסק הרי שתוודאו כי מגיעים אליכם לקוחות סמויים ברמה הגבוהה ביותר בכדי שאתם תוכלו לסמוך על טיב הביקורת שנערכה אצלכם ובכדי שתדעו כי היא איכותית וברמה הגבוהה ביותר.

כיצד נבחר את הלקוח הסמוי הטוב ביותר?

בכדי לבחור את הלקוח הסמוי הטוב ביותר אנו צריכים לבחור בחברה איכותית. לקוחות סמויים אינם מגיעים לבד לחנות אלא הם נשלחים על ידי חברה שבודקת את איכות עבודתם. ככל שהחברה בוחרת לקוחות סמויים יותר טובים כך אנחנו יכולים לסמוך על טיב הביקורת הנערך בעסקנו. על כן בכדי לבחור לקוחות סמויים איכותיים אנחנו צריכים לבחור בחברה איכותית שתשרת אותנו באופן נאמן. ככל שהחברה תהיה יותר טובה כך הביקורת תגלה על עסקנו דברים טובים יותר. בחרו בחברה מנוסה הנמצאת בשוק שנים ויודעת כיצד לפקח על הביקורות שעורכים הלקוחות הסמויים שלה. ככל שהחברה מפקחת יותר טוב על הלקוחות הסמויים שלה כך אנחנו יכולים לישון בשקט בלילה לגבי הביקורת שנערכה לנו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *