טלפונים מוגברים

קהילת החירשים הוזנחה בעבר, אבל זה משתנה. קיימות כיום אפשרויות רבות עבור כבדי שמיעה או אנשים בגיל השלישי שזקוקים לטלפונים מוגברים. אם אתם כבר לא שומעים את הקול מעבר לקו, חשוב שתדעו כי האפשרות הפופולרית ביותר היא טלפון מוגבר שניתן להשתמש בו כדי לבצע ולקבל שיחות.

מה זה טלפון מוגבר?

טלפון הוגבר הוא מכשיר טלפון שמגביר את עוצמת הווליום ואינו מצריך מכשירי שמיעה נוספים. הוא מגיע עם מיקרופון ורמקול כך שהוא יכול להגביר צלילים עבור האדם שזקוק לו. למכשיר שלושה מצבים שונים: מצב T-coil, מצב עוצמת קול ומצב קול.

מצב T-coil מזהה את תדר הטינטון של קולו של המתקשר ומגביר אותו כדי להחמיר אותו. מצב עוצמת הקול יגביר את כל הצלילים המגיעים משני הצדדים של השיחה כך ששני האנשים יוכלו לשמוע זה את זה בבירור מבלי להגביר את הווליום שלהם בטלפונים או במכשירים שלהם. 

איפה מוצאים טלפונים מוגברים? 

כיום אפשר למצוא ברשת האינטרנט מגוון עזרים למבוגרים המספקים מוצרי תקשורת מוגברים. בחרו אתר המציע מגוון מכשירים איכותיים. 

מכשירים אלה דורשים פונקציות ואיכות מסוימת לפני שניתן יהיה להשתמש בהם ביעילות. טלפונים מוגברים הם אחת האלטרנטיבות הטובות ביותר עבור אנשים שאינם יכולים להשתמש במכשירי שמיעה או שתלי שבלול מסיבות שונות כגון עלות או חוסר גישה למתקני בריאות.

לסיכום, חשוב לכל אדם להיות מסוגל לתקשר עם האנשים סביבו, ומזל שישנם סוגים רבים ושונים של טלפונים מוגברים הזמינים היום בשוק עם מגוון תכונות, כגון הגדרות שונות של בקרת עוצמת הקול ואפשרויות שיחות טלפון. ישנם גם מוצרים המפותחים על ידי חברות כמו מתקדמות שיעזרו להקל על התקשורת עבור אלה שחרשים או כבדי שמיעה.

להשיג באתר: https://www.gopapa.co.il/

צרו קשר עכשיו!