לאחרונה קיבלתם ידיעה על פגישה מאוד חשובה, אנשים מאוד חשובים לכם מגיעים מארצות הברית לצרכי סגירת עסקה שאסורה להתפספס. מה עושים? מסיעים אותם עם הרכב הפשוט שלכם? נותנים להם לעבור את הטרמינל לבד? בסופו של דבר הם מגיעים מיוזעים, לאחר טיסה של 12 שעות קצת אבודים. נכנסים לרכב שלכם, נתקעים בפקקים ואם אתם גרים באזור יהודה בשומרון, נתקעים יחד אתכם לא פעם במחסומים מיותרים. האם כך תרצו לקבל את האורחים החשובים שלכם? נסו לדמיין מה היה קורה לו הייתם אתם מתארחים אצלם וכיצד קיבלו אתכם כאשר הגעתם לביקור.

אם אתם בעניין של סגירת עסקה והעברת מסרים חיוביים לאנשים איתם אתם רוצים לבוא במשא ומתן, אולי כדאי שלא תפסחו על שירותים יוקרתיים כיאה לקבלת אורחים. הנה כמה דברים על הסעות VIP ושירותים נלווים לאורחים חשובים.

וודאו כי הרכבים בטוחים וממוגנים

בשלב הראשון לפני ההוד וההדר, חשוב מאוד לבדוק כי הסעות VIP אכן משדרות ומעניקות ביטחון. אם מגיעים אליכם אנשי עסקים ואתם מתגוררים באזורים פחות סימפטיים או לחילופין נדרש מכם לבקר במקומות שבהם נדרש ביטחון, אז קחו את המושכות לידיים. מה זה אומר? בחרו רכבים חדשים במצב תקין. כמו כן, אל תתפשרו על נהגים בעלי מיומנות על הכביש, תאונות דרכים הן אויב לא פחות מאותם מפגעים הנמצאים במחסומים או במקומות חשוכי אל. לצד כל זאת, וודאו כי הרכבים ממוגנים מירי והצוות המסיע אתכם קשור בביטחון ורפואה כאחד. למה זה חשוב? בעיקר כדי להתמודד חלילה עם מצבים קיצוניים שהאורחים שלכם לבטח לא מכירים- בפרט אם הם מגיעים ממדינה אחרת.

נוחות ופאר בו זמנית

הנה טיפ שחשוב ליישם, אחרי שדיברנו על ביטחון עברנו על נוחות הרכב, הרכב הזה אמור לכלול בתוכו את כל השירותים החל מבר אלכוהול, פינוקים, נוחות, מרווח ועוד. כמו כן, חשוב מאוד לבחור רכב שיותאם גם לאנשים בעלי מוגבלויות.

סיכום דבר, כאשר אתם בוחרים הסעות VIP היוקרה תתייחס בעיקר לבטיחות ולנוחות כאחד והעיקר? שבסופו של דבר, שתוצאות הביקור תהיינה על הצד הטוב ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *