אזור השרון מאכלס כמה מהערים היפות והנוחות למחיה בארץ. רבים הם האנשים שעושים את דרכם אל אזור זה ומעוניינים לבנות שם את ביתם החדש. כאשר אתם מחפשים מוביל שיעביר את הציוד שלכם מהבית הישן אל הבית החדש כדאי שתקפידו על מספר כללים שיעזרו לכם לעבור את הובלה בשלום.image001

הרצליה – רמת השרון

חברות הובלות בשרון מקצועיות ומנוסות יהיו בדרך כלל מצוידות בציוד בסיסי ובניסיון סביר. אם אתם מתכננים לעבור בקרוב דירה מומלץ לפנות לחברה מקצועית, ידועה ואמינה, שתבצע את ההעברה על הצד הטוב ביותר. כדאי שלחברה יהיה יותר מציוד בסיסי. ישנה כיום טכנולוגיה מתקדמת שמסייעת להובלת דירות גם בפן הטכני וגם בפן התכנוני.

לדוגמא כדאי מאוד שלחברת ההובלה שתבחרו יהי שירות מנוף. שירות זה יכול לחסוך לכם זמן רב ולשמור על הציוד שלכם. אמנם לעיתים מנוף יעלה יותר כסף אך שווה להשקיע כמה שקלים. אזור השרון מאוכלס בתים רבים שהם בעלי קומה אחת. עובדה זו עשויה להוזיל את מחיר ההובלה ולהיות משתלמת יותר.

כפר סבא – רעננה

ישנם גם אנשים אשר החליטו לעבור מאזור השרון למקום אחר בארץ. ישנם משפרי דיור שמחליטים להרחיק אל עבר הפריפריה ולמצוא את השקט והשלווה. חברות הובלות בנתניה ובסביבה הקרובה יעשו את העבודה מצוין. כדאי שלפני המעבר נציג של חברת ההובלות יגיע אל הבית בכדי לראות את הציוד שצריך להעביר. הנציג ירשום את כחל ההערות וידע כיצד להיערך להובלה. כדאי לקבוע את שעת ההובלה לשעה מוקדמת בבוקר, כך שהפריקה לא תימרח ותתבצע רק בשעות הערב. בזמן האריזה מומלץ לרשום על כל קרטון מה הוא מכיל ברמה המפורטת ביותר. זה יקל עליכם מאוד בזמן הפריקה ולא יאלץ אתכם לרוץ עם קרטונים ברחבי הבית.

קרטונים שמכילים ציוד שביר יש לציין זאת עליהם באופן מפורש באמצעות טוש ברור. מומלץ גם לרשום את המילים "לא להפוך" ולסמן חץ לכיוון החלק העליון של הארגז. קופסאות מזון שעלולות להיפתח  כדאי לחסן בתוך שקיות אטומות. ודברים שבירים כדאי לרפד בחומרי אריזה ייעודיים או בשמיכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *