יוטיוב, אתר הסרטונים המפורסם של גוגל מכיל מאות מיליוני סרטונים כמעט בכל תחום אפשרי. הפופולאריות הגדולה של האתר היא בזכות סרטונים ויראליים רבים, אך גם בזכות היכולת להעלות ולאחסן סרטון, ובשורת קוד אחת בלבד להוסיף אותו לכל אתר אינטרנט בקלות. תרגום של הווידאו למספר שפות יכול להעלות את מספר הצפיות שלך בצורה משמעותית, ומשם הדרך להיות כוכב רשת  מתקצרת. אז איך עושים כסף מיו טיוב באמצעות סרטונים מתורגמים?

סרטונים רבים עולים באנגלית, כאשר ניתן להוסיף להתאים אותם לקהל יעד ישראלי באמצעות הוספת כתוביות תרגום על גבי הסרטון, ולהשתמש בהם כחלק מסרטון תדמית על העסק, או להציגם חלקים מידיעה חדשותית חשובה בחו"ל גם באתר חדשות או תוכנית טלוויזיה ישראלית. אך למה להסתפק רק בקהל הישראלי?

הבלוגרים הגדולים של יוטיוב

היתרון הגדול הנוסף של פלטפורמת YouTube היא היכולת להעלות סרטונים בכל נושא, כמעט ללא צנזורה וביקורת, כאשר גם נושאים השנויים במחלוקת ולא יעלו בתוכנית טלוויזיה רגילה, יוכלו לעלות כסרטון יוטיוב. רבים הפכו זאת למעשה למקצוע, והם מעלים סדרת תכוניות רשת כאשר המשתתף או המשתתפים בהם הופכים לסלבס של ממש. עבור הישראלים קצת יותר קשה להיכנס לסצנת הבלוגרים העולמים בעיקר בגלל שאנחנו לא משדרים באנגלית. הפתרון? תרגום באמצעות כתוביות על גבי המסך, המאפשר למתעניינים בבלוג שלנו לצפות בסרטון וליהנות מתרגום לשפה בה הם בוחרים, אם לתרגום לאנגלית, צרפתית או כל שפה אחרת.

שיעורי וידיאו – מתורגמים לכל שפה

יוטיוב מאפשר לפתוח למשל סדרה של שיעורים בווידאו בכל תחום שהוא. קיימים שעורים ללימוד כלים מוסיקליים כמו תופים, פסנתר, גיטרה ואפילו כינור. ניתן גם ללמוד שפות דרך האינטרנט באמצעות שיעורים ביו טיוב, וכמובן ללמוד את כל מקצועות התכנות. השיעורים יכולים להיות מועברים בכל שפה שהיא, ומי שאינו דובר את השפה? יכול לבחור לראות כתוביות תרגום שהוזנו מראש בכל שפה. ומי מתרגם את התכנים? חברות תרגום מקצועיות המתרגמות כל מילה לשפות נבחרות.

איך אתה יכול להרוויח מיוטיוב?beautiful-15704_1280

כמו כל דבר כמעט שגוגל עושים – הכל מיועד כדי לחזק את עולם הפרסום הדיגיטלי בו הם מתחלקים עם יזמים יצירתיים ומוכשרים בהכנסות מסרטון הווידאו. סרטון מקורי שאינו מפר זכויות יוצרים מקבל אפשרות מיוחדת להפול אותו לתרנגולת המטילה ביצי זהב, ולקבל סכום מסוים על כל אלף צפיות. פעם אחרונה שבדקנו גוגל הציעו בין 270$ ל 560$ לכל מאה אלף צפיות, אבל המספרים ממשיכים להשתנות מעת לעת.

נכון, אם יש לך רק אלף צפיות בסרטון אתה לא עושה יותר מדי, אך מה אם הצלחת לרכוש קהל מעריצים קבוע העוקב באדיקות אחר הסרטונים שלך, וכל וידיאו מגיע למיליוני צפיות? סביר להניח שתוכל לעזוב את מקום העבודה שלך ולהתחיל לעבוד – ביוטיוב

אז איך מתחילים?

אחרי שבחרתם את התוכן אותו אתם רוצים להציג לעולם, יוטיוב מעניקים לנו את כל הכלים ההכרחיים ליצירת כתוביות איכותיות. ניתן להעלות אל האתר קובץ כתוביות מהמחשב, או לעשות עבודת עריכה בתוכנה פנימית באתר. אך זה לא פותר את הבעיה החשובה ביותר – כיצד לבצע תרגום סרטוני יוטיוב לכמה שיותר שפות האם תחפשו באופן פרטני מתרגם עבור כל שפה לתרגום סרטוני יוטיוב? נניח ומצאתם, איך תוכלו לבדוק אותו ולוודא שאכן התרגום הינו איכותי?

Trans-that, חברת תרגום שתמיד נמצאת עם היד על הדופק תספק לכם תרגום, תזמון ועריכת כתוביות לסרטוני היוטיוב שלכם בעשרות שפות. לכם יישאר רק להיכנס ליוטיוב ולהעלות לשם את הכתוביות. לפניה ל Trans-that כנסו לאתר האינטרנט וקבלו הצעת מחיר לתרגום הסרטון שלכם למעל 60 שפות שונות, כן גם בסין יבינו אתכם בקלות…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *