תעבורה

בעיית האכיפה של משטרת ישראל בכבישי הארץ

 

בכל שנה נשברים שיאים במספר הנפגעים בתאונות דרכים. אם נחשוב על כך לעומק נראה כי מדובר באחת הבעיות הקשות ביותר שקיימות במדינת ישראל כיום ואנחנו צריכים לעשות הכול בכדי לטפל בה בצורה הטובה ביותר. אין כמעט משפחה שלא נפגעה בתאונת דרכים ואנו צריכים לקחת זאת בחשבון כאשר אנחנו יוצאים אל כבישי הארץ. אחת הסיבות לכך שהבעיה הזו מתרחשת היא אכיפה לקויה של המשטרה. שנים של קיצוצים גרמו לכך כי אין כמעט היום ניידות משטרת תנועה בכבישי הארץ ועל כן האכיפה של משטרת ישראל היא לקויה ובעייתית. והיכן כן יש אכיפה? נכון מאוד באמצעות מצלמות בכבישים. במקום לאכוף עבירות תנועה מסכנות חיים כמו נהיגה פרועה או אכיפה בקו לבן המשטרה אוכפת כמעט אך ורק עבירות מהירות. זוהי דוגמא לבעייתיות שיש באכיפה של משטרת ישראל שמובילה לכך כי תאונות הדרכים רק הולכות ומחמירות.

כיצד בעיית האכיפה משפיעה עלינו האזרחים?

אז כיצד למעשה משפיעה עלינו בעיית האכיפה של עבירות המהירות עלינו האזרחים? התשובה היא שכמעט כל אזרח שני מקבל עבירה על מהירות, זו הפכה להיות מכת מדינה ואנו צריכים למצוא דרכים להתמודד עמה. בנוסף, עקב האכיפה הבררנית של המשטרה רבים אחרים מקבלים דוחות על עבירות שלא היה להם אשמה בהן והם לא היו צריכים לקבל עליהן דוחות. זוהי דוגמא נוספת לליקויים שחלים בעבירות התנועה שמחלקת המשטרה ואנו צריכים להיות מודעים אליהם ולטפל בהם בצורה מערכתית.

עורך דין תעבורה – המפתח לבעיית האכיפה של משטרת ישראל

עד שהמשטרה תשנה את אופייה הרי שיש צורך למצוא דרך אחרת לטפל בעבירות התנועה ובאכיפה הבררנית של משטרת ישראל. הדרך הכי טובה לטפל בעבירות תנועה שלא ביצעתם היא באמצעות עורך דין תעבורה. מגיע לך להילחם על חפותכם והדרך הכי טובה זה לעשות זאת באמצעות מומחה למשפט תעבורה שיסייע לכם בצורה הטובה ביותר להוכיח את חפותכם. כל עוד המדינה מכבידה את ידיה עלינו הדרך היחידה להילחם בה היא באמצעות עורך לענייני תעבורה שיסייע לנו להוכיח כי לא ביצענו את העבירה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *