השימוש באמצעי תחבורה שונים, ובכלל זה רכבים פרטיים, הוא חלק בלתי נפרד מההתנהלות  היומיומית. נהגים רבים מבלים זמן רב בכבישים, ולעיתים, מבצעים עבירות תנועה כאלו ואחרות. יש מספר עבירות חמורות שבגינן נשללים רישיונות בפסילה מנהלתית, מוטלים קנסות גבוהים ומוגשות הזמנות לבתי משפט. במקרים רבים, יש בנוסף, רישום נקודות חובה שעלולות להצטבר. לדעת רבים, מומלץ, במקרים אלו, לערב את עורך דין תעבורה משה רבי שהינו בעל ניסיון וידע בתחום. הוא יכול לייעץ על דרכי הפעולה ואף לייצג את לקוחו בנאמנות.

סיוע במצבים שונים

פסילת רישיון הוא אירוע קשה עבור נהג שעושה שימוש שגרתי ברכב. עורך דין יכול להקטין את משך הפסילה, ובמקרים שונים, להוכיח כי היא לא נעשתה כדין. לדוגמא: אחת מהעבירות החמורות היא נהיגה בשכרות. לא תמיד השוטרים רושמים את הדו"ח בצדק בגלל בדיקת שכרות שלא נעשתה על פי החוק. נהגים אחרים החליטו שלא לשלם קנסות מאחר, ולדעתם, הדו"חות אינם מוצדקים.  הם מעוניינים להגיע לבית המשפט ואז יבקשו סיוע של עורך דין.

פעילות על בסיס ידע וניסיון

עורך דין תעבורה מכיר לעומק את התנהלות התובעים המשטרתיים והתנהלות בתי המשפט לתעבורה. עם קבלת התיק הוא יכול להמליץ על דרכי הפעולה וימליץ במקרים הנראים לו על הליכה לבית דין לתעבורה. הוא יכול להתמודד ביתר הצלחה מול חברות ביטוח אשר מסרבות להכיר בתביעת לקוח, או שמכירים בה חלקית. הדבר חשוב במיוחד במקרים של תאונות קטלניות או עם נפגעים. בעיה אחרת מולה מתמודדים נהגים אי  אישור קבלת רישיון בגלל נסיבות רפואיות או אי התאמה אישיותית. גם כאן הוא יכול לסייע וכבר היו דברים מעולם.

חוקי תעבורה מורכבים

חוקי התעבורה השונים מאוד מורכבים ובמקרים רבים הם משתנים עקב החלטות של הגוף האחראי עליהם ברשויות. נהגים רבים אינם מתעדכנים בקשר לחוקים בצורה סדירה, ומשום כך, אינם מודעים אליהם ולדו"חות והקנסות החדשים. עורך דין תעבורה עושה זאת מתוקף עיסוקו, תפקידו ומחויבותו ללקוחותיו. מומלץ להיעזר בעורך דין כזה בכל ההתנהלות והתדיינות הנדרשת. הוא יבנה תיק הגנה או תביעה ללקוחו וינהל אותו היטב.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *