דיני תעבורה הם דינים שכל נהג חייב לציית להם. אדם אשר נתפס בגין אי ציות לחוקי התעבורה, יכול לקבל עונש. העונשים על אי ציות לחוקי התנועה יכולים להיות קלים יותר או קשים יותר וזאת בהתאם לחומרת עבירת התנועה אשר עבר האדם, בהתאם לאם האדם פגע בנהגים אחרים או הולכי רגל בשל ביצוע העבירה ועוד. ניתן לקבל עונשים הכרוכים בתשלום דוח כספי או עונשים אשר כרוכים בשלילת הרישיון לאחר בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים ואף כתב אישום פלילי שיגרור לאחריו עונש מאסר על תנאי או בפועל. במקרים מסוימים כדאי וחשוב מאוד לאדם אשר נתפס בגין עבירת תנועה כזו או אחרת, לפנות לעורך דין או עורכת דין תעבורה מקצועיים, מנוסים וותיקים בתחומם.

מתי כדאי לפנות לעו"ד תעבורה

כאמור, כאשר אדם נתפס בגין עבירת תנועה כזו או אחרת אשר עבר, הרי שהוא יקבל עונש התואם את דרגת חומרת העבירה. ישנם מצבים בהם אדם יכול לערער באמצעות עורך דין לענייני תעבורה על דוח כספי שקיבל ולבטל את הדוח. ישנם מצבים בהם אדם מקבל זימון לבדיקת כשירות נהיגה במרב"ד הלא הוא המכון הרפואי לבטיחות בדרכים על מנת לבחון האם הוא כשיר לנהיגה. במצבים מעין אלה, כדאי מאוד לאדם לקחת אתו עורך דין תעבורה מקצועי ומנוסה, אשר ייצג אותו היטב אל מול הוועדה. במידה והתקבלה החלטה בוועדה על המלצה לשלול את רישיונו, הרי שהאדם יכול להיעזר בעורך הדין על מנת להגיש ערעור לוועדה על ההחלטה. כמו כן, ישנם מצבים בהם אדם נדרש להתייצב במשפט בבין הדין לענייני תעבורה בשל סיבה כזו או אחרת. גם במצבים מעין אלו, חשוב מאוד שיגיע מלווה בעורך דין מקצועי ומנוסה בתחום התעבורה.

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

עורכת דין עניני תעבורה בתל אביב – כיצד בוחרים

אם אתם מחפשים עורכת דין תעבורה בתל אביב, הרי שכדאי שתבחרו אותה בצורה הטובה ביותר. עורכת דין מעין זו חייבת להיות מקצועית, בעלת ותק וניסיון בתחום וכמובן, בעלת המלצות חיוביות רבות מלקוחות אשר נעזרו בשירותיה. אין לבחור עורך דין תעבורה לא מספיק מנוסה ומקצועי, מכיוון שהוא לא יסייע לכם במימוש המטרה אשר לשמה אתם נעזרים בשירותיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *