זיפות גגות

שירות זיפות גגות יכול להיות שימושי במיוחד, כאשר יש צורך להכין את הגג לקראת עונת החורף. כל מי שגר בבניין דירות ישן, יודע כי עונת החורף נחשבת לעונה הבעייתית ביותר בשנה. גשמים חזקים מדי, עלולים לחדור כנגד שכבת האיטום של הגג, דבר שיוביל למפגעי רטיבות, עובש וכדומה. לכן חשוב עוד בעונת הקיץ להזמין איש מקצוע, אשר יגיע לראות את מצב הגג שלכם. איש המקצוע אמור לבחון את שכבת האיטום הקיימת, לבדוק שאין בה שום ליקויים וכמובן גם לבדוק את התקינות של המרזבים. לא רבים מודעים לכך, אך מרזבים שאינם תקינים, גורמים לבעיית הדליפות הגדולה ביותר. היות ואפילו שכבת האיטום הטובה ביותר, לא תצליח לעמוד בפני מים עומדים על גג הבניין. לכן חשוב לוודא כי המרזבים נקיים ועובדים כהלכה, וכי הגג אטום ואינו חדיר למים.

שירות זיפות גגות – מי זקוק לו ומתי?

כאמור, בסוף הקיץ יש צורך להתחיל להתכונן לקראת עונת הגשמים הבאה. בניינים שבהם אותרו תקלות איטום שונות, יצטרכו להשקיע באיטום מחודש של הגג. איטום בזפת נחשב לאחת משיטות האיטום הוותיקות והיעילות ביותר בתחום. שיטה זו משמשת לא מעט בניינים שונים, היות ומדובר בשיטה פשוטה יחסית שאינה דורשת יותר מדי מאמץ ואינה עולה יותר מדי כסף. מדי פעם יש צורך לזפת מחדש את הגג וגם לבצע סיוד גגות, על מנת לוודא את רמת האיטום שלו. לצורך ביצוע העבודות, יש לנקות היטב את הגג ולהסיר ממנו את כל הלכלוך והאבק שהצטבר עליו במשך הזמן. לאחר מכן, יש צורך לשפוך עליו זפת חמה ולוודא כי היא מגיעה לכל חלק ולכל קצה של הגג. חשוב לוודא כי בעל מקצוע יבצע את העבודה, על מנת להבטיח עבודה ברמה הגבוהה במיוחד. בשלב הבא, יש לתת לזפת להתייבש ולאחר מכן יש לסייד את הגג כדי להגן על הזפת מפני קרני השמש הלוהטות.

לסיכום, שירות זיפות גגות הינו שירות חשוב שיש צורך להזמין אחת לכמה שנים. זיפות הגג באופן קבוע, ישמור על גג הבניין שלכם מפני חדירת מים ובכך ישמור על התקרה יבשה ונטולת עובש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *