פעולת פירוק אסבסט היא חיונית וחשובה אל לא פחות חשוב מי שעומד מאחורי הפינוי. ומדוע? כדי שעבודת הפינוי תהיה מקצועית צריך לדעת כיצד להיערך אליה ואיך לבצע אותה בצורה בטיחותית ומקצועית כזו שלא תפגע לא בסביבה הקרובה ולא במי שמפנה אותה.

אסבסט הוא חומר גלם מסוכן שאם לא מטפלים בו בצורה נכונה ומקצועית הסיבים שלו יכולים להתפזר באוויר ולהזיק לבריאות של כולנו ולכן לא חבל? אנחנו רוצים לשמור על הבריאות כמה שאפשר ואם אפשר לנקוט במשנה זהירות בתחום הזה אז כדאי לשים לב לכך.

למה בכל זאת משתמשים באסבסט?

ובכן לאסבסט יש גם יתרונות הוא לא רק מזיק. האסבסט הוא חסין בפני אש, מים ואפילו חום . אנו יכלים לראות שימוש רב בחומר הגלם הזה בתעשיות ומפעלים וזה תקין. הבידוד שחומר הגלם הזה מביא עימו הוא גבוהה ולכן רבים משתמשים בו. יחד עם זאת ברגע שהסיבים שלו מתפזרים לאוויר הפתוח מפזרים אבק שיכול להזיק לקנה הנשימה, ומי שסובל מבעיות בריאות בדרכי הנשימה עלול למצוא עצמו בסיכון, גם אלו שלא יכולים להיחשף לסיבים האלו ולהרגיש אי נוחות. לכן יש להקפיד ולדעת היטב כיצד להתנהג עם חומר הגלם הזה ובעת פירוק אסבסט להבין את המצב ולפעול בהתאם להוראות.

איך מפרקים אסבסט?

כדי שעבודת הפירוק תהיה בטיחותית הן לסביבה והן לפועלים במלאכה חשוב מאד לעטוף את לוחות האסבסט שימנעו מהסיבים להתפזר באוויר ולהזיק לבריאותם של הסובבים. לאחר מכן חשוב מאד לפנות את הפסולת לאתרים המיועדים לכך ולא להשאיר אותם בשטח בלי בקרה או שמירה. האנשים שמורשים לפנות או להתעסק עם חומר הגלם הזה הם אותם אנשים אשר עברו הכשרה והוכרו כמקצועיים בתחום הם ידועים כיצד לגשת ולפעול בצורה נכונה שלא תסכן אף אחד .בעת הפינוי המבוקר חשוב מאד שאנשי הצוות הפועלים בתחום יגנו על עצמם ויהיו עם הציוד המתאים לכך. כל פירוק אסבסט יהיה הרבה יותר מהיר, אפקטיבי ומקצועי.

מומלץ לפנות לחברה המתמחה בתחום פינוי אסבסט על מנת להיות שקטים ,בטוחים ורגועים כי העבודה נעשתה בצורה תקינה ומקצועית ללא תקלות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *