סופרים חדשים? עמלתם לילות כימים כדי להוציא את הספר שלכם לאור, וכעת אתם עומדים חסרי אונים מול העותק הראשון שלכם ולא יודעים ממה להתחיל? כבר בשלב הראשון אתם מבינים כי עליכם למצוא הוצאת ספרים טובה כדי להוציא את ספר הביכורים שלכם. ראשית, שלחו את הספר שלכם לכל הוצאות הספרים שאת שמותיהן אתם יכולים להשיג. כך תוכלו לצמצם את אפשרויות הבחירה שלכם ולפנות להוצאה המתאימה ביותר. כמו כן, כדאי להתייעץ עם סופרים ותיקים יותר אשר יכולים לחלוק מחוויותיהם ולכוון אתכם אל ההוצאה המשתלמת ביותר.

מוציאים ספר בראש שקט עם קונטנטו נאו

לפני שנים רבות ייסד נתנאל דה סמריק את הוצאת הספרים קונטנטו נאו (לשעבר, קונטנטו דה סמריק) ומאז ועד היום פועלת ההוצאה כדי להוציא לאור את סיפורם של אלפי הסופרים בישראל. בין אם אתם סופרים חדשים ובין אם הוצאתם כבר שניים או שלושה ספרים, תיווכחו לדעת שבקונטנטו נאו תקבלו את היחס האישי המגיע לכם ולספר שלכם. כאן, תוכלו לקבל חוות דעת מטעם 3 סופרים מומחים וכן כלים מקצועיים אשר יעזרו לכם להפיץ את הספר בארץ. רוצים להביא את הספר שלכם גם לקוראים הסינים והאמריקנים? אין בעיה. בקונטנטו נאו פועלים מתרגמים מקצועיים המציעים שירותי תרגום בכמה שפות. נוסף על כך, הצוות המקצועי יסייע לכם לנצל את הפלטפורמות הדיגיטליות שיקדמו את הספר שלכם כמה צעדים טובים קדימה.philatelist-1844080__3401

קצת על המייסד של קונטנטו נאו

נתנאל דה סמריק החל לעסוק בתחום התקשורת והפרסום של הסיפורים האישיים עוד במהלך שירותו הצבאי ככתב. כשהשתחרר מצה"ל החל לערוך תכניות בערוץ 2, וביניהן את התכניות של רפי רשף ואילנה דיין. לאחר מכן ייסד דה סמריק את הוצאת הספרים שלו במטרה לסייע לסופרים חדשים ומפורסמים כאחד להגיע לכמה שיותר קוראים פוטנציאליים. לאורך השנים העניק דה סמריק יחס אישי לכל אדם אשר הציג בפניו את סיפורו, גישה שהוא הנחיל גם לצוות העובדים של קונטנטו נאו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *