היתרונות של קופה רושמת חכמה לעסק

בעידן המודרני שאנו חיים בו, כל עסק צריך קופה רושמת לעסקים קטנים ולא משנה אם מדובר על עסק קטן או גדול, מדובר על מכונה חשובה המאפשרת לחשב תשלומים במהלך ביצוע מכירות, לקרוא ברקודים שונים, לחייב כרטיסי אשראי, לאחסן כסף, לספק עודף ולהוציא קבלות עבור העסקה. חשובה מאוד לדעת כי מאז שהקופה הרושמת הומצאה היא עברה גלגולים שונים ושיפורים שונים וכיום היא מהווה מכשיר מתקדם, ממוחשב וחכם מאוד. הקופות כיום מוצעות גם בשירותי ענן מבלי שיהיה צורך בחומרה יקרה והן מציעות את המענה המדויק, האיכותי והרחב ביותר לכל עסק מודרני שקיים כיום בתחום המכירות.

מהי קופה רושמת חכמה לעסק?

הדור הבא של קופות רושמות חכמות לעסק לא דורש חומרה יקרה אלא מורכב מתוכנה של ענן. מדובר על חידוש התואם לכל סוג של מחשב או טאבלט ואף למכשירים סלולריים חכמים שונים. הקופה מופעלת באמצעות מסך מגע, עכבר או מקלדת והיא כוללת מגוון רחב של אפליקציות הן לעסק והן ללקוח והיא מאפשרת גישה לנתונים של העסק בכל זמן ומכל מקום. ניתן לעבוד באמצעות הקופה המדוברת מנקודות מכירה משתנות כגון: מהבית או מהשטח ובשיטה זו התכנים של העסק נשמרים בצורה הבטוחה ביותר ברשת. כלומר, הקופה מספקת הגנה מיטבית ללא חשש לאובדן או לנזק שיגרמו למכשיר עצמו.

מה קופה חכמה לעסק יודעת לעשות?

קופה חכמה לעסק יכולה לבצע מגוון רחב של פעולות והיא רלוונטית עבור משימות רבות כגון:  לעבודה עם כל אמצעי התשלום הקיימים, היא כוללת מדפסת, משקל, קורא ברקוד, צג לקוח, חיבור למקלדת חיצונית, מגירת מזומנים, שפתיים לסליקת אשראי ועוד. מעבר לכך היא מנהלת מכירות בהקפה עם מסגרת ידועה לכל לקוח בנפרד ומעקב מדויק אחרי הסכומים של המכירות המדוברות, היא מנהלת קודים בצורה יעילה, מנהלת את המלאי של העסק, מפיקה דוחות רלוונטים ועוד.

 

צרו קשר עכשיו!