סיווג קבלנים

מה זה סיווג קבלנים? מהן היתרונות?

מה זה בכלל סיווג קבלנים?

לסיווג קבלנים אין כל קשר לסיווג ביטחוני במידה והקונוטציה הראשונית שעלתה לכם מהמילה סיווג לקחה אותכם לכיוון הבטחוני אלה שסיווג קבלני הוא בקרה ומעקב כל שהוא שיש על כל קבלן בניה או שיפוצים החל מסכום מסויים של העבודה שיש עליו לבצעה. 

למה זה חשוב?

כאשר אנו רוצים לשכור את שירותיו של קבלן כלשהו בעבור עבודה מסויימת שנרצה שיעשה עבורינו כאשר סכום העבודה הכוללת שלו עולה למעלה מ שלושים וחמש אלף שקל. מעבר לכך לפני שכירת שירותיו של אותו קבלן אנו נרצה לשמוע על עבודות נוספות שעשה אולי גם לראות איזה פרוייקט או שניים וכל זאת על מנת שנוכל להיות בטוחים כי בחרנו בקבלן מומחה ומקצוען שיעשה לנו עבודה ללא תקלות וליקוי בניה.

אז איך בעצם עובד הסיווג ?

ישנן מספר קטגורויות של סיווג המתחילות מרמה אחת ועד 5 הסיווגים משתנים על פי מספר פרמטרים הראשון והמרכזי שבניהם הינו כמות שנות הנסיון והותק שאותו רכש הקבלן בתחום או עבודה מסויימת. דבר נוסף שמקנה הסיווג הוא את סכום הכסף הכולל עבור עבודתו של קבלן מסויים והסיווג מטרתו למעשה היא להגביל את הקבלן בעבודתו החל מסכום מסויים או עד סכום מסויים. לצורך העניין ניתן דוגמא שתבהיר את הנושא למשל קבלן המסווג כקבלן ברמה 1 ראשי לקבל עבודות עד סכום של ארבעים וחמישה אלף שקלים בעוד שקבלן המסווג ברמה 5 יכול לקבל כל עבודת שיפוצים או בניה בכל סכום גדול ככל שיהיה. דוגמא נוספת קבלן המסווג בדרגה 1 סביר להניח שעובד בתחום כ חמש שנים בעוד שקבלן המסווג בדרגה 5 עובד בתור קבלן כ 20 שנים.

 

לתיאום פגישה ייעוץ, בקרו באתר: https://rkablanim.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *