עולם המיסטיקה תמיד היווה נושא שריתק את בני האדם. במהלך ההיסטוריה פנו אנשים רבים אל האנשים החכמים אשר סייעו להם בדרכים שונות החל מאסטרולוגיה דרך קריאה בכף היד ועד לנומרולוגיה. בגדול מדובר על תורה אשר מבוססת על מספרים שקשורים באופן אישי לאדם שמגיע לייעוץ. כל אות בשם מייצגת מספר כל שהוא וכאשר מחברים את המספרים ביחד ניתן להגיע לתוצאות שונות. תאריך הלידה והשם הם האירועים המרכזיים ביותר של כל אדם ולכן יש להם משמעות כבדת משקל.

לימודי נומרולוגיה מתקיימים במכללות שונות ברחבי הארץ וכל אחד או אחת יכולים להירשם ולהשכיל בתחום זה. הביקוש למקצוע הוא גבוה שכן רבים נוהגים להתייעץ גם היום עם נומרולוגיים לגבי פעולות שונות בחיי היומיום ואירועים שונים בחייהם. למידה של הנושא עשויה לסייע גם למי שלומד אותו ולפתח את יכולת החשיבה שלו והקבלה שלו לאירועים בחייו.

למי מתאים ללמוד נומרולוגיה

תחום זה מתאים לאנשים אשר מגיעים מעולם הרוח ולא שוללים את קיומם של כוחות נוספים שמצטרפים אל מה שמדריך נומרולוגיהאותנו בחיים. לכאורה מדובר על תחום פשוט, מאידך כל מי שיתקרב לתחום ירגיש מיד בכוח העצום שניתן לו ויביט על הדברים באופן שונה לחלוטין ממה שהוא היה רגיל. העולם הפיזי משפיע על שגרת החיים שלנו ולא תמיד אנו יודעים לשים את האצבע על הסיבות הנכונות שגורמות לתקלות ועיכובים שונים.

החלפת שם או שם משפחה היא פשוטה מאוד כאשר מדובר על פניה למשרד הפנים. אך לא תמיד כדאי להחליף את השם, ואם כן אז לאיזה שם כדאי להחליף. ישנה אפשרות להוסיף אות או להסיר אות וכל צעד כזה עשוי להיות הרה גורל. נומרולוגיה היא תחום שאפשר ללמוד אותו עוד ועוד ולהתעמק וזה רק הולך ונעשה יותר ויותר מרתק לכן מומלץ לשמוע את אחת מהרצאותיו של ד"ר רמי שקלים בנושא.

מי בוחר לנו את השם

נהוג לחשוב שההורים שלנו בוחרים לנו את השם, אך האם זה באמת כך. ישנה תאוריה שגורסת שהשם שלנו נבחר מראש עוד לפני שאנו נולדים ולכן יש כאן עניין של גורל שקבוע מראש. בנומרולוגיה ניתן להשפיע על הגורל ולשפר החיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *