פסי האטה

פסי האטה רוכשים רק בשרפים!

פסי האטה

כמה פעמים כבר יכולים לשמוע את כל אותן חריקות של בלמים כשאר עוד נהג נסע בצורה מהירה מן המותר וכמעט גרם לעוד תאונת דרכים קשה בין מכוניות ו/או בין הולכי רגל שרק רצו לחצות את הכביש באזור שמותר עם מעבר חצייה מתאים.

לשם כך יכולה כל עירייה להתקין ביתר קלות אמצעים אשר מסייעים להוריד את מהירות הנסיעה של נהגים באזורים שמועדים לפורענות, ואחת מן הדרכים המהירות והזולות יותר היא על ידי התקנה של פסי האטה אשר מגיעים מכל מיני סוגים להתאמה מיטבית. שרפים באים לסיוע של כל עירייה ורשות עירונית, ומציעה שלל של מוצרים כולל פסי האטה אשר מסייעים לשמור על סביבה בטוחה לכל התושבים שנמצאים בתחומם.

יותר פסי האטה ממה שחשבתם

פסי האטה כאמור מגיעים מכל מיני סוגים אשר נועדו להעניק את המענה הכי רלבנטי אל המקום שבו הם מותקנים. ישנם שני סוגים של חומרים שמהם עשויים פסי האטה, האחד מגומי והשני עשוי פלסטיק. כל אחד מאלה מתפרקים אל עוד תתי סוגים אשר יכולים להתאים אל מהירויות שונות של הרכבים החל מעשר קמ"ש ועד לשלושים קמ"ש, לצד פסי האטה אשר מתאימים לרכבים פרטיים כמו גם לרכבים כבדי משקל כמו משאיות עם התאמה מושלמת לאזורים מסחריים. עם התקנה של פסי האטה כולם יוצאים מורווחים, והכבישים של הארץ הופכים להיות לאזור יותר בטוח להולכי הרגל וגם לנהגים.

יבואנית פסי האטה הגדולה בארץ

חברת שרפים מייבאת לארץ את כל הסוגים של פסי האטה עם שירותי התאמה של כל אחד מפסי האטה אל האזור שבו מעוניינים לבצע את ההתקנה, ואחריות עבור ההתקנה שיכולה להיות מבוצעת על ידי נציגי החברה או באופן עצמאי, מהיר וקל.

פסי ההאטה הללו אינם מגיעים אל שחיקה בצורה מהירה, את אלו ניתן להתקין בצורה מהירה מבלי לחסום את הכביש לתקופה ארוכה, ולצאת לדרך עם כבישים שהם הרבה יותר בטוחים עבור כולם מבלי להתמהמה עם ההחלטה בשל שיקולים של חיסכון בכסף וקביעת מועד מתאים עבור התקנה סבוכה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *