בטח יצא לכם להיות באירועים אשר בהן היו דמויות שטח. פסלים חיים, הולכים על קביים, להטוטנים, ליצנים, שחקנים וכו' שהיו חלק מהקהל במובן מסוים, התערבבו עם האורחים, אך מצד שני היו שונים. במראה, בהתנהגות. בלטו, יצרו עניין, סקרנות, עשו שמח, יצרו מגיע איתך או עם אחרים והשפיעו בצורה חזקה ודומיננטית על כל האווירה באירוע.

אז מה הן בדיוק דמויות שטח ומתי מומלץ לשכור את שירותיהם באירועים?

דמויות שטח הן דמויות שנמצאות באירוע ותפקידן להיות מעין "יצירת" אומנות. מעין אטרקציה ייחודית שמתבטאת במיומנויות וכישורים רבים. למשל הולכי קביים הן דמויות שטח שמביאות עניין, מיומנות קלילות, הומור ושמחה. גם פנטומימאים, להטוטנים, פסלים חיים, ליצנים ושחקנים. אחת היכולות הבסיסיות, החשובות והמהותיות של דמות שטח היא היכולת לפתוח לבבות, לתקשר בקלילות ולהתחבר ממש לכל אירוע. לכל אחת מהדמויות את הדרך המיוחדת והייחודית לה לעשות את זה. ודרך זה הן סוחפות את הקהל והכי חשוב, מזכירות לנו שהחיים הם בסה"כ משחק.

התאמה לכל אירוע

בגלל המגוון הרב של דמויות השטח והגמישות וההתאמה שלהם לכל אירוע, אין אירוע שהם לא משתלבים בו. יומולדת? הולכי קבים ולהטוטנים וסגרתם את הפינה. אירוע מכובד למבוגרים? פסלים חיים ופנטומימאים יכולים לעשות את העבודה.

לבת מצווה, לבר מצווה, אפילו לחתונה מגניבה. קצת להטטנות יכולה לעבוד יופי. לשלהב את הקהל ולתת לו להיות חלק בהחלט יעשו את האירוע למשהו בלתי נשכח.

איך להתאים?

כדי לעשות את ההדתאמה בצורה הנכונה ביותר, כדאי להבין מה האירוע, מה מטרתו, מי האורחים שמגיעים ומה אתם רוצים. לאחר מכן (ואפשר גם לפני, חברת ההפקות תעשה את זה איתכם), מומלץ לפנות לחברה של הפקה אומנותית ותוכן חזותי שתעזור לכן לגבש ולדייק את הצרכים, ומתוך הניסיון שלה תמליץ לכם על הדבר המתאים ביותר לאירוע שלכם וכמובן, תדאג לכל דמויות השטח שצריך.

לסיכום, דמויות שטח הן אטרקציה מסקרנת, מצחיקה, מעניינת ומגוונת שיכולה לעשות לכם שקט נפשי בידיעה שהאווירה באירוע מטופלת בצורה הטובה ביותר.
מוזמנים לחפש שחקנים לאירועים אצל איתמר שחקנים,
וליהנות מתוספת מדליקה ומעניינת לאירוע שלכם!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *