מפיצי ריח

כיצד ניתן לשמור על ריח טוב בשירותים?

השירותים שלנו הם מקום שיכול להיות נעים במידה ונעשה אותו כזה. אך אם לא נקפיד לטפח אותו, הוא גם יכול להפוך למקום נוראי שאי אפשר להיכנס איליו, ולכן חשוב להפוך את השירותים שלנו למקום נעים ואפילו למקום מפלט נחמד וכיפי. אז כיצד ניתן להפוך את השירותים שלנו למקום נחמד בעל ריח טוב? התשובות בהמשך.

דאגו לאוורר טוב – ראשית כל חשוב לדאוג לאוורר טוב בשירותים. אם יש לכם חלון בשירותים דאגו שהוא תמיד יהיה פתוח. אם אין לכם חלון, יש לדאוג לסירקולציה בשירותים על ידי וונטילטור שיוציא אויר מהשירותים. כיום ישנם מאווררים קטנים ומיוחדים שניתן להתקין אותם מתוך חלון, כאשר הונטילטור תפקידו להוציא את האוויר מהחדר השירותים לחוץ.

נקו את השירותים על בסיס דו שבועי – אם אתם סובלים מריח רע בשירותים, חשוב לנקות את השירותים על בסיס שבועי. נקו את האסלה עם חומר אסלות המתאים לניקוי אסלות, והניחו באסלה טבלית קבועה לשמירה על מים נקיים וריח טוב באסלה.

הניחו בחדר השירותים מפיץ ריח אוטומטי – מפיץ ריח אוטומטי הוא דרך נהדרת לשמור על ריח טוב בחדר השירותים. כיום ישנם מגוון מפיצי ריח בריחות וגדלים שונים אותם ניתן להתאים לחללים מכל סוג. מפיץ הריח עוזר להסוות את כלל הריחות שבוקעים מהשירותים ובעזרתו ניתן להקנות לשירותים ריח טוב במיוחד.

הניחו בשירותים עציץ – גם עציץ שמתאים לשירותים או לגידול בבית יכול לעזור למנוע ריחות. רכשו עציץ בעל ריח טוב והניחו אותו בשירותים. עציץ מסוג זה יוכל להפיץ ריח טוב ולטשטש ריחות רעים. בנוסף העציץ יוסיף לאווירה הנעימה בחלל השירותים.

כיצד עוד ניתן לתרום לאווירה בחלל השירותים?

על מנת להוסיף לאווירה נעימה בשירותים, ניתן לקשט את דלת השירותים בתמונות מצחיקות או בגלויות צבעוניות. עוד ניתן להוסיף קופסא למגזינים מעניינים לקריאה לזמן השהות בשירותים. אם יש לכם מדף מעל האסלה, אפשר לקשט אותו בצלוחיות עם צדפים. בחלון השירותים אפשר להוסיף וילון צבעוני, ועל דלת הכניסה ניתן לתלול שלט כניסה משעשע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *