לכל אחד מאיתנו יש כמה וכמה זוגות נעליים. נעליים יוצרות הליכה הרבה יותר נוחה מחוץ לאזור הנעים של הבית, ויש התאמה של כל זוג עבור כל סוג של פעולה כמעט. אבל, היכן מניחים את כל אלה באופן יצירתי ויעיל?

 

מתקן שמתלבש על הדלת

לכל אחד יש דלתות בבית, וזו יכולה להיות דרך נהדרת לעשות שימוש נוסף באחת מן הדלתות או כל אחת מן הדלתות של חדרי השינה גם עבור הנחה של חפצים. איך עושים את זה יעיל? פשוט, רוכשים מתקן שמיועד עבור התקנה של נעליים על הדלת, ושם מניחים בצורה נוחה הרבה מאוד זוגות של נעליים שנסתרות מן העין עד אשר לשימוש בהן נזקקים. המתקנים הללו מתאימים לנעליים בגדלים שונים, ופחות עבור מגפיים, ומגיעים עם תגי מחיר לא פחות נוחים.

 

הדום עם אחסון נעליים

כל אחד זקוק להדום. הדום יכול להיות נוח עבור מקום נוסף של ישיבה, עבור הנחה של מצעים ליד המיטה וגם בשימוש עבור ישיבה בשעה שבה חולצים נעליים, ואת הנעליים האחרות נועלים. יש מיני ספסלים ישיבה והדומים שבהם יש דווקא חלוקה לתאים נוחים על מנת להניח זוגות של נעליים, וכך מה שנותר הוא רק לאחר את המיקום הכי נוח עבור הנחה של ההדום הזה לרגע בו נועלים וחולצים נעליים בחדר השינה או במיקומים רצויים אחרים.

 

מתקן לאחסון מתחת למיטה

מתחת למיטה יש חלל מאוד רחב שבו אין שימוש עבור אנשים שלהם הרהיט הזה אינו מגיע עם ארגז מצעים. מה עושים? ניתן להשמיש את החלל הזה די בקלות על ידי רכישה של קופסאות אחסון על גלגלים. הקופסאות הללו צריכות להגיע עם גלגלים לשליפה נוחה מתחת למיטה ועם חלוקה נוחה לתאים שבהם כל זוג של נעליים באופן מופרד מניחים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *