שיכוך זעזועים

שיכוך זעזועים מתאים בעיקר לאולפני הקלטות שרוצים להותיר כל קול וכל תזוזה שאינה רצויה אל מחוץ לסביבת קולות המוזיקה. ביצוע שיכוך זעזועים יתאים גם לכלים שבאופן ההקשה עליהם הם זזים ואינם נשארי באופן קבוע במצב יציב

שיכוך זעזועים ובידוד זעזועים – למי זה מתאים 

בידוד זעזועים נועדו בין היתר כדי לבודד את תזוזתם של מכשירי חשמל גדולים וקטנים בכדי לתת להן קיבוע כלשהו, בעיקר בכדי שלא יבואו לידי תזוזה רצינית. תזוזה של כלי מסוים שאינו מתבצע בבקרה, עלול להביא לבעיות סאונד במקרה של תמיכה במוצר מוזיקלי ובעיות שבר במקרה של מוצר המוגדר שביר.

מניעת כניסת רעשים לחלל החדר 

הטיפול האמיתי במניעת כניסת רעשים חיצוניים לא רצויים לחדרכם הוא הגדלת אובדן השידור של המכשול האקוסטי. פירוש הדבר יכול לקנות חלונות עבים יותר עם חותם טוב יותר, הוספת בידוד רב יותר החוסם את הקירות והמבנה, או על ידי החלפת קיר לוח גבס בהיר, כך בקירות לבנים או בטון עבה יותר.

אם אתם גרים בבניין דירות, בעל הבית שלכם כנראה לא יקפוץ על רעיון כדי לשנות את מבנה הבניין כמו להזמין עבודה של בידוד אקוסטי לרצפה כך שאתם תהיו אלו, העלולים להיתקע עם וילונות עבים ואמצעים אחרים, כדי לנסות להקל, ולו במעט, את הרעש הנכנס דרך הקירות

מהו קצף אקוסטי לבידוד? 

קצף אקוסטי, משפר את בהירות הצליל בחדר על ידי ספיגת רעשים מהקצה הנמוך לקצה הגבוה של הספקטרום. לוחות קצף משמשים באולפנים ברחבי העולם לשליטה באופי הקולי עם מאפיינים שונים.

קצף סטודיו לא יהיה אטום לרעש לחלוטין באזור, אך הוא יעשה עבודה נהדרת בהקטנת הדים, הדהודים ושאר רעשים לא רצויים. נגלה מדוע טיפול בקליטת קול הוא הכרחי ואיך להשתמש בפאנלים אקוסטיים כדי לעזור להשיג הקלטות צליל מקצועיות בבית או באולפן שלכם.

הצליל נע באוויר עד שהוא מאבד את האנרגיה שלו או בא במגע עם גבול או משטח. ברגע שהוא מגיע אל פני השטח אנרגיית גלי הקול משתקפת, נספגת או שילוב של שניהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *