אמן חושים לאירועים

אירועים הם מקור מצוין למידע. הם דרך מצוינת לקרב אנשים. עם זאת, הם יכולים גם להוות מקור לבלבול ותסכול למי שלא יודע מה לעשות או להגיד. המאמר יעזור לכם להבין אירועים מנקודת מבטו של אמן חושים לאירועים, וכן ייתן לכם כמה טיפים כיצד ליצור אירוע אפקטיבי עבור הלקוחות והלקוחות שלכם.

ניהול אירועים אנושיים ניתן להשתמש בגישת ניהול האירועים האנושיים (HEM) כדי לייצג את האופן שבו האירוע נתפס מנקודת מבט חושית. עם HEM, החושים מאורגנים לפי קטגוריות ואז הם מעובדים אחד בכל פעם על מנת לבנות חוש קוהרנטי.

התוצאה היא שיש תמונה כוללת של מה שיש קורה, אבל אתה צריך להסתכל על זה אחד אחד. זה כמו מחשב, שבו אם אתה מסתכל על מסך על המסך, התצוגה הרבה יותר ברורה כי היא מאורגנת בקטגוריות ולא רק על כל תמונה שמתרחשת במקרה.

אמן חושים לאירועים – מה הוא יודע שאנחנו לא

אמן חושים הוא אדם שיכול להגיד לך מה שאתה רוצה לדעת אבל לא יודע את התשובה. המנטליסט משמש לרוב ליצירת תוכן לעסקים שרוצים להגיע ללקוחות שלהם בצורה ייחודית ובלתי נשכחת.

המנטליסט יכול להיות מישהו שיוצר אשליות ויכול להרים את הציפיות של הצופה. האדם שיכול לעשות זאת נקרא "אמן חושים". האדם שמסוגל להגיד לך את מה שאתה רוצה לדעת אבל אין לו את התשובה נקרא "מנטליסט". מי שיכול לעשות את שניהם נקרא "מיסטיקן". המנטליסט משתמש בכוח המוח שלו כדי להשפיע עליך.

סוג אחר של מנטליזם הוא "אשליה" שבו הקוסם מתמרן את המחשבות שלך, גורם לך לחשוב שמשהו אמיתי כשהוא לא. סוג אחר של אשליה הוא "הונאה". בדרך זו, קוסם ייראה או ירגיש אתכם מעבר לרגיל.

צרו קשר עכשיו!