אם אנחנו נבדוק ביוטיוב אילו סרטונים זוכים להכי פופולאריות, מלבד סרטוני חתולים או מוזיקה, סביר להניח שגבוה ברשימה יופיעו סרטונים שמסבירים כיצד למכור. מדובר על סרטוני שיווק ופרסום בסיסיים אולי, אך בעלי משמעות רבה מאחר והם אמורים לתת לנו כלים כיצד לגרום לנו למכור את המוצר שלנו בצורה הטובה ביותר.

השאלה היא, האם סרטון לבדו יכול לעזור? שאלה זו אנחנו צריכים לשאול גם בהקשרים אחרים, למשל, האם ספר לבד יכול לעזור, האם מאמר יכול לעזור? התשובה היא לא. בשביל לדעת למכור אנחנו צריכים שיהיו לנו את הכלים הנדרשים לכך ובשביל לקבל אותם, רצוי שנעבור סדנה מתאימה למכירות.

סדנת מכירות

אנחנו יכולים למצוא מגוון סדנאות מכירה, בין היתר, אנחנו יכולים למצוא סדנת מכירה של צביקה יוגב, אחד מהמרצים המבוקשים ביותר בתחום, אשר מעביר בין היתר סדנה גם בניהול משא ומתן, אשר יכולה לעזור לאנשי מכירות בתחומים שונים.

מדוע סדנת מכירות של צביקה יוגב כן ומאמר או ספר, לא יכולים להספיק? התשובה היא פשוטה, בסדנת מכירות, כמו זו של צביקה יוגב אנחנו יכולים לקבל כלים מעשיים כיצד למכור ואנחנו יכולים להתנסות בהם. כשאנחנו עובדים מול גורם אחר בסדנה ומנסים את הכלים שאנחנו לומדים מצביקה יוגב או ממרצה אחר, הרבה יותר קל לנו להבין את מהות הכלי, כיצד להשתמש בו, הרבה יותר קל לנו לראות אם אנחנו טובים בזה או לא.

כשאנחנו קוראים ספר או מאמר, אנחנו לומדים את העניין באופן תיאורטי, אך באופן מעשי אנחנו לא יודעים כיצד להשתמש בכלי שעומד לרשותנו, אנחנו לא יודעים מה לעשות איתו וכיצד לנהוג בו. חשוב לא פחות לזכור, שאם אנחנו מקבלים כלים באופן תיאורטי, אנחנו לא יודעים כיצד הם באים לידי ביטוי במציאות, אך בסדנת מכירות, אנחנו רואים כיצד זה בא לידי ביטוי על ידי המרצה, ואנחנו מקבלים פידבק על ידי גורמים שונים אחרי שאנחנו משתמשים באותו כלי. לכן עדיף לנו להשתמש בהרצאות ולא לחפש כלים וחומרים רק באמצעות מאמרים או ספרים, טובים ככל שיהיו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *