סדנה למכירות

סדנה למכירות – הופכים כל ליד ללקוח

מכירות הן הכוח שמניע את העולם. כאשר אנו מוכרים מוצרים, פריטים ושירותים ללקוחות הכלכלה שלנו שומרת על תנועה, ואנו כבעלי עסקים, כמנהלים או אנשי שירות ומכירות: שומרים על מקום העבודה שלנו או על העסק והחברה שלנו עובדים ומצליחים. 

אבל כיצד בעולם שיווקי עמוד במסרים ובפניות ללקוחות – סוללים את הדרך למכירה טובה? סדנאות למכירות ישדרגו מאד את אחוזי ההצלחה שלכם ויספקו לכם או לעובדים שלכם דרך נכונה ויעילה יותר להגשמת יעדים, ראו באתר זה

מה לומדים בסדנת מכירות?

סדנת מכירות שמה את הדגש על פיתוח מיומנויות בעת מכירה. סדנאות כאלה כוללות בדרך כלל פיתוח אנשי מכירות בין אם מדובר במכירות טלפוניות או פרונטאליות. מי שיגיע לסדנה יוכל להכיר את עולם השיווק, לדעת כיצד מנהלים שיחת נכון מכירה, איך פונים ללקוח, מה אומרים בשיחה ומה לא, כמו גם שיוכל להבין כיצד סוגרים עסקאות על הצד הטוב ביותר. 

למה זה חשוב?

כפי שהזכרנו המכירה עצמה היא הסיבה לקיומם של עסקים רבים. בישראל ובעולם אפשר להיעזר בעולם שיווקי גלובלי שמאפשר מכירות מקומיות או מעבר לים. באמצעות סדנה אינפורמטיבית שמקנה כלים נכונים למכירה יעילה – רבים יכולים לקדם משמעותית את בית העסק ולהנות מעסק מניב, רווחי וכזה שיוכל להיות חלק מתחרות בריאה ויעילה בשוק הענק שלנו. 

מי מעביר את הסדנאות

מי שמעביר את הסדנאות הם בדרך כלל מרצים מומלצים בתחום שיודעים כיצד מנהלים מערכי מכירות מתקדמים, שירותיים, יעילים ואטרקטיביים. הסדנאות מתאימות לחברות וארגונים, לעסקים ומשרדים, ליזמים ולכל מי שמבין כי ללא מכירה טובה לא תהיה לעסק זכות קיום או המשכיות. כיום אפשר לבחור סדנאות עבור מוכרנים, נציגי שירות, אנשי טלמרקטינג, מנהלי צוותים ומדריכים. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *