חברה לאיטום גגות – איך נדע לזהות חברה איכותית?

איטום של גגות זה משהו שצריך לעשות באופן עקרוני לכל מבנה בין אם מדובר על גג של בניין מגורים, בניין משרדים, מרכז מסחרי, בית פרטי וכדומה. אם בעבר איטום הגגות היחידי שהיה אפשרי היה באמצעות זיפות הגג, במהלך השנים התפתח התחום מאוד, מיוצרים חומרים חדשים לאיטום והיום טכניקות האיטום והחומרים המשתמשים בהם הם רבים ומגוונים, עמידים יותר, איכותיים יותר ומתקדמים הרבה יותר.

למה צריך לעשות איטום גגות

החורף הישראלי כולל משקעים שונים וכאשר הגשמים יורדים הם מגיעים למקומות רבים כולל גגות של מבנים. במידה וגג המבנה אינו אטום כנדרש יכולות להיות נזילות של מים בין אם פנימה לתוך החללים בקומות העליונות שהגג הוא התקרה שלהם, וגם נזילות פנימה לתוך המבנה עצמו, נזילות שיכולות להגיע גם למערכות החשמל במבנה, ליצור רטיבות ועובש וליצור תנאים שלא מאפשרים להשתמש במבנה. זאת הסיבה שיש חשיבות רבה לאיטום גג המבנה.

מה עוזר לדעת שחברת איטום הגגות היא אכן איכותית ומקצועית

כדי לדעת שחברה לאיטום גגות היא טובה, איכותית ומקצועית אפשר לקחת בחשבון ולהתייחס למספר דברים:

  • המלצות שניתנות על החברה, עדיפות מחברים ומכרים.
  • חברה ותיקה בשוק, שיש לה ניסיון.
  • חברה אשר עובדת עם חומרים שונים ויודעת להתאים את החומר לסוג ומקום העבודה.
  • חברה אשר זמינה ללקוח לאורך כל הדרך.

איזה שאלות חשוב לשאול חברה לאיטום גגות

יש שאלות שעוזרות לדעת האם החברה היא איכותית, למשל מה הניסיון שלה, באילו חומרים היא משתמשת, מה תו התקן של החומרים, לכמה זמן נתנת אחריות על העבודה, מי האנשים שמבצעים בפועל את העבודה ומה הניסיון שלהם. אלו שאלות שעוזרות להתרשם ממקצועיות החברה, הניסיון שלה ועד כמה היא איכותית. 

אולי יעניין אותך גם שיקום ואיטום מבנים

צרו קשר עכשיו!