בעלי מקצוע

הזמנה אחראית של בעלי מקצוע

כמה ימים לפני כתיבת שורות אלו, שודרה עוד תכנית של חיים הכט, "יצאת צדיק", והפעם נחפשה שם תרמית של שרברבים שעקצו אנשים מבוגרים בסכומים של אלפי שקלים ואפילו בעשרות אלפים על תיקונים של מאות ₪ בלבד. כדי להימנע ממצבים כאלה, חשוב מאוד לבצע הזמנה אחראית של בעלי מקצוע ואין זה משנה אם מדובר בשרברב, טכנאי מזגנים או מנעולן. כדי להבטיח שלא ירמו אתכם, אלה הדברים שכדאי לכם לעשות.

לעזור בהזמנה למבוגרים ולא להשאירם לבד

נשים מבוגרות סבים וסבתות אלה הם האנשים שנחשבים לטרף קל ע"י נוכלים. בעוד שעל גבר או בחורה צעירה רוב בעלי המקצוע לא יעזו לעבוד, על אנשים מבוגרים דווקא כן. אין זה משנה אם אתם מזמינים שירות מורכב כמו הסרת שטיחים מקיר לקיר או חברת ניקיון לכל פעולה אחרת שבקושי נמשכת חצי שעה, חשוב מאוד לעזור לסבא ולסבתא שלכם או להורים מבוגרים בתהליך. כלומר להזמין למענם את בעל המקצוע ולהיות איתם שם כאשר הוא מגיע. כך תמנעו את הסיכוי שיעבדו עליהם.

בעלי מקצוע שהופיע ב"יצאת צדיק"

לא כל מי שכותב באתר שלו שהוא הופיע ב"יצאת צדיק", אכן הופיע בתכנית. בעלי מקצוע רבים משתמשים במילים הללו כדי לקדם את עצמם בגוגל. אז איך מוודאים שאתם מזמינים באמת אנשים שהופיע בתכנית? מקלידים את שם החברה או שמם הפרטי בגוגל + יצאת צדיק ומחפשים אחרי סרטון מתוך התכנית. כמו כן, בעל מקצוע שהיה בתכנית, ישים תמונה או וידאו מהתכנית וכך יהיה באפשרותכם לדעת.

תישארו תמיד בסביבת בעל המקצוע

זה נכון שכאשר מזמינים חברת ניקיון או הדברה יש צורך לפנות את הסביבה, אבל אין זה אומר שאתם צריכים לתת להם את המפתחות ולברוח. תבדוק מה הם עושים מידי פעם בלי להפריע להם. כאשר מדובר בטכנאי מזגנים או שרברב, תהיו איתם לאורך כל התהליך. לפעמים בעלי מקצוע שונים מתקנים תקלה קטנה וממציאים אחרת. הם עושים את עצמם עובדים ע"י השמעת רעש של כאילו הם עושים מאינסטלטורשהו בעזרת הכלים שלהם. כאשר יש פיקוח עליהם –  הם לא יעזו לעשות זאת.

הזמנה ממקום שמספק שירותי גישור ואחריות

כיום ניתן למצוא אתרים שונים אשר מאגדים ומפרסמים בעלי מקצוע ומספקים אחריות ומוקד גישור למקרה שהייתה תקלה. במקרה כזה אפילו תזכו לקבל פיצוי עם השירות לא מצא חן בעיניהם. הזמנה ממקורות כאלה נחשבת לבטוחה משום באתרים מקפידים על עבודה על בעלי מקצוע איכותיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *