וטרינר מומלץ

וטרינר מומלץ לבדיקה ראשונה

אם עשיתם מעשה נפלא ואימצתם כלב מעמותה, מהרחוב או מכל מקום שבו נתקלתם בבעל החיים שכעת יהיה החבר הכי טוב שלכם – חשוב שתדעו כי מלבד גידול הכלב בתנאים הטובים ביותר: חשוב כבר בזמן האימוץ להגיע עם הכלבלב אל וטרינר "קופט חולים" על מנת לבצע בדיקה ראשונית לכלב.

אבל מדוע בדיקה זאת כדאית? וכיצד בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר לביצוע הבדיקה? כל התשובות בהמשך.

אם יש לכם חבר חדש בבית ואתם רוצים לשמור עליו בריא וחיוני  – חשוב שתדעו כי בדיקה ראשונית של כלבים וגורים הינה חיונית במיוחד להמשך חייו של הכלב.וטרינר מומלץ

מה בודקים בבדיקה מסוג זה?

בדיקת וטרינר כוללת בדיקת משקל הכלב, בדיקת הפרווה, פעימות הלב, השיניים, הגוף (הווטרינר בודק כי אין גושים חשודים בגופו של הכלב) כמו גם בדיקה של הפה החניכיים ושאר אברים חיוניים.

האם הבדיקה אורכת זמן רב?

חשוב לדעת כי בדיקה ראשונית אינה אורכת זמן רב והיא לא כוללת בדיקה פולשנית אלא רק בדיקה כללית כמו גם שהווטרינר מסייע לבעלי הכלב עם מתן הנחיות לגידו,ל כמו גם התאמת אוכל מתאים לכלב תרופות במידת הצורך, קבלת הדרכה אודות טיפול בגור קטן וחיסונים ועוד.

כיצד בוחרים את הווטרינר הטוב ביותר?

על מנת לבחור את הווטרינר הטוב ביותר יש לשים לב כי הווטרינר מקצועי, מיומן בטיפול בגורי כלבים ובאשר חיות מחמד, כי יש לו מרפאה מצוידת בכל מה שצריך על מנת להעניק טיפול מקצועי לכלבכם, כי הוא מאפשר לכם את כל האינפורמציה הדרושה לגידול נכון של כלבלב, כמו גם שיש לו ציוד לרכישה כמו גם אוכל בריאותי לחיות מחמד ולכלבים בפרט.

בחרו וטרינר שקיבלתם אודותיו המלצות כמו גם שקרוב לאזור המגורים שלכם שיש לו טלפון לשעת חירום וצוות מרפאה מעולה. בכך תוכלו להיות בטוחים שבחרתם נכון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *