דלתות לחדרים

מה זה ריקליינר ולמה הוא משמש

סלונים או כורסאות הכוללים ריקליינרים יאפשרו לכם להתפנק אחרי יום עבודה ארוך בישיבה מפנקת במיוחד. ריקליינרים הם בעצם התוספים המאפשרים לשנות את מצבכם על הספה או הכורסא ממצב ישיבה למצב בו אתם כמעט שוכבים לחלוטין. הריקליינרים נפתחים מחלקה התחתון של הספה או הכורסא ומאפשרים לכם להמיח את הרגליים עליהם. עם פתיחת הריקליינרים תוכלו להישען אחורה ולשנות את זווית המשענת של הספה או הכורסא. אנשים רבים בוחרים להתחדש עם סלונים או כורסאות הכוללים ריקליינרים במטרה ליהנות מישיבה מפנקת במיוחד.
מחפשים סלונות מעוצבים מבד? בקרו באתר של 'בית אלי 'ותמצאו:
https://www.beteli.co.il/product-category/living-rooms/living-rooms-fabric/

 

ספות משולבות ריקליינר 

עד לפני מספר שנים ריקליינרים אלה היו קיימים בעיקר בכורסאות בודדות. אך בעקבות עליית הביקוש בשנים האחרונות, החלו לייצר לא מעט סלונים הכוללים מספר מושבים בשילוב ריקליינרים. במידה ואין לכם די מקום בשל כורסא נפרדת אך אתם בכל זאת רוצים ליהנות מישיבה מפנקת במיוחד הכוללת ריקליינרים, כיום תוכלו לעשות זאת בספה הגדולה שלכם. על מנת להצליח לבחור נכון את הסלון הטוב והמתאים ביותר לצרכים שלכם בשילוב ריקליינרים חשוב להכיר את הצרכים האישיים שלכם טרם מעמד הרכישה. בחירה נכונה תאפשר לכם לשבת רגל על רגל ברמת הנוחות המרבית לאחר יום העבודה הארוך. 

 

חשוב למדוד את גודל החלל בהתחשב בריקליינרים

חשוב לדעת כי הריקליינרים במצבם הפתוח תופסים יותר מקום משטח הספה בעת שהריקליינרים סגורים. לכן, לפני שאתם בוחרים ספה הכוללת ריקליינרים חשוב מאוד לבדוק האם יש בחלל אליו אתם מייעדים אותה די מקום להכיל אותה גם במצבה הפתוח עם הריליינרים. הם אינם תופסים מקום גדול במיוחד אך בכל זאת חשוב לבדוק את הנקודה הזאת לעומק. אנשים רבים שלא בדקו, נאלצו להחזיר את הספה לאחר מספר שעות בלבד בשל חוסר התאמה בין החלל העומד לרשותם לגודל הספה במצבה הפתוח.
בקרו באתר זה כדי למצוא מבחר רהיטים לבית שלכם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *