לתקן ארון

שמאות מקרקעין לעו"ד – כל מה שחשוב להכיר

אתם מחפשים עורך דין שיוכל ללוות אתכם בעסקה כמו רכישת דירה? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים לפנות רק אל עורך דין נדל"ן, אך כדאי שתדעו: זה לא תמיד מספיק. כלומר, זה שמדובר על עו"ד נדל"ן זה טוב ויפה, אך אם הוא לא יקבל שירות ועזרה ממשרד שמאות מקצועי, הוא עלול לעשות טעויות. העניין שלא כולם מבינים הוא שעו"ד נדל"ן נדרש להיות בקיא מאוד בתחומי מקרקעין שונים ולכן רצוי לבחור רק עו"ד שנעזרת במשרד שמאות מקצועי ומנוסה, ראו בלינק.

איזה שירות יקבל עוה"ד ממשרד השמאות? 

אם אתם עדיין תוהים על טיב הקשר בין עו"ד נדל"ן ובין משרד שמאות מקצועי, כדאי שתדעו שיש לא מעט פרמטרים שבהם השמאי מקרקעין יוכל לסייע לעוה"ד לבצע עבודה טובה יותר. לדוגמה: ביצוע שומות מקרקעין, חוות דעת משפטיות, קביעת שווי הנכס למקרה של חלוקת רכוש בין יורשים ועוד. אם, לדוגמה, מדובר על נכס שנרכש על ידי שני שותפים יש לבצע הערכת שווי למקרה של פירוק שיתוף במקרקעין. 

בחירת משרד שמאות – כך עושים את זה נכון 

עכשיו, אחרי שאתם מבינים את הקשר שרצוי שיהיה בין עוה"ד שלכם ובין משרד השמאות, ברור מדוע אתם תוהים איך כדאי יהיה לבחור את משרד השמאות שלכם. כדאי לדעת שלא כל השמאים מציעים שירות צמוד ומקצועי שכזה לעורכי הדין השונים לענייני נדל"ן. לכן חשוב לבדוק את הדברים ולהבטיח מראש שאתם מפקידים את העניין בידי הטובים ביותר שיש. תחום הנדל"ן הוא אומנם תחום מאוד מושך ויש אפשרות להרוויח בו לא מעט כסף, אך אתם גם עלולים טעויות מיותרות. לכן כדאי שתבחרו משרד שמאות מקצועי שתוכלו לסמוך עליו, ויפה שעה אחת קודם. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *