כאשר אתם רוצים לשמור על תנאים טובים במקום העבודה לכם ולעובדים שלכם, יש כמה תנאי עבודה בסיסיים שאתם רוצים לשמור עליהם – כי הרי מקום עבודה טוב ומשגשג הוא מקום בו העובדים מרוצים ונעים וטוב להם לעבוד בו. אז כיצד שומרים על תנאים טובים במקום העבודה? הכל בהמשך.

הקניית כל התנאים הסוציאליים – בראשית כדי לשמור על עובדים מרוצים, חשוב להקנות להם את כל התנאים הסוציאליים המגיעים להם על פי החוק, וזאת כדי שהעובדים שלכם ידעו שיש להם על מי לסמוך. הקנו להם שכר שעובר את שכר המינימום, הפרישו להם את הפנסיה על פי חוק, את הביטוחים המגיעים להם, את הביטוח הלאומי ואת כלל התנאים הסוציאליים. בכל תמנעו מתביעות ומאי נעימויות.

יציאה להפסקות – הקפידו להקנות לעובדים שלכם את כל ההפסקות המגיעות להם על פי חוק. לעובדים שלכם מגיעה הפסקת עשר והפסקת צהריים וזאת על כל 9 שעות עבודה. הקפידו שהעובדים שלכם יצאו להפסקות מסודרות בו ישבו בפינת מנוחה מסודרת ,יאכלו את הארוחה שלהם בחדר אוכל ממוזג ונעים, וייהנו מכל התנאים של הפסקת צהריים.

יציאה לימי כיף וגיבושים – מידי פעם רעננו את העובדים שלכם והוציאו אותם לפעילויות שכוללות ימי כיף וגיבוש. השקיעו בעובדים שלכם וארגנו להם מסיבות, הרמות כוסית וארוחות ערב. בכך הם יעריכו אתכם ואת מקום עבודתם ויישארו לויאליים אליכם.

סביבת עבודה נעימה – צרו סביבת עבודה נעימה: התקינו במקום העבודה מזגן שקט שאינו מרעיש ובכך גם חוסך לכם כסף. מזגן שקט ידוע גם ככזה שחוסך לכם גם אנרגיה. מלאו את המקרר בחלב, עוגיות, וחטיפים בריאים ובכך תוכלו להראות שאתם משקיעים בעובדים שלכם.

חברת ניקיון ואבטחה – חשוב לשכור חברת ניקיון ואבטחה למשרד שלכם. צרו סביבה מאובטחת ונקייה שבה גם אתם וגם העובדים שלכם תוכלו לעבוד בה. משרד נקי ונעים ומאובטח הוא משרד שמשרד יוקרה גם ללקוחות שלכם, ולכן על אלמנט זה אין להתפשר.  

לסיכום, התמידו בכל האלמנטים ליצירת סביבה נקייה, ותראו כיצד אתם מרוויחים עובדים נאמנים שנשארים עמכם שנים רבות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *